najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Victoria Day SPA luxury

Victoria Day SPA luxury
Gliwice
44-100, I oddział : Rynek 3/2, II oddział: ul. Krótka 2 (przy rynku)

kod SMS: SPA.208 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
WELLNESS & MEDICAL INSTITUTE

GLIWICE
I oddział: Rynek 3/2, tel: 884-966-966
II oddział: ul. Krótka 2 (przy rynku), Tel: 884-965-965
www.VictoriaDaySpa.pl

Victoria Day Spa luxury to luksusowy Instytut Odnowy Biologicznej oferujący zabiegi z zakresu kosmetologii, Spa&Welless, depilacji laserowej oraz wyszczuplania i modelowania sylwetki. Firma powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy jedynie zabiegi na sprawdzonych markach i urządzeniach. Starannie dobrany personel kosmetologów i fizjoterapeutów to ludzie z pasją, pragnący ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Holistyczne podejście sprawia, iż dbamy nie tylko o dobro ciała ale także o komfort ducha zapewniając pełen relaks oraz niepowtarzalną atmosferę. Dbając o każdy szczegół oferujemy luksusowe wnętrza, nowoczesny sprzęt oraz subtelną, relaksującą muzykę.

Jesteśmy pionierami wdrażania nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń - jako pierwsi w Gliwicach wprowadziliśmy urządzenie Icoone ® do modelowania sylwetki oraz medyczne urządzenie do karboksyterapii Dual MC2 ® . Obecnie jako jedyni w Gliwicach posiadamy również urządzenie Icoone ® wzbogacone o funkcję lasera - Icoone ® LASER.

W ciągu niecałych 3 lat działalności nasz Instytut zyskał renomę rynku lokalnego oraz został wyróżniony ogólnopolskimi, prestiżowymi nagrodami takimi jak:

- tytuł "Spa Doskonałe" przyznane przez magazyn Twój Styl - Doskonałość Roku 2015 (jako jedyne SPA na Śląsku i jedno z 8-śmiu w całej Polsce),
- wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie Gala Beauty Stars 2017 r.,
- tytuł "Złoty Punkt" Śląska rekomendowany przez magazyn Modny Śląsk
- 2 miejsce w kategorii Kosmetolog Roku 2017 Gliwic i powiatu gliwickiego w ogólnopolskim konkursie Mistrzowie Urody (przyznany dla Pani mgr Marty Zawady będącej członkiem zespołu).

W związku z bardzo intensywnym rozwojem i potrzebą powiększenia powierzchni zabiegowej, w styczniu tego roku został otwarty drugi oddział Victorii Day Spa wzbogacony również o fryzjerstwo.

Wciąż pragniemy się rozwijać i doskonalić, a zdobyte wyróżnienia bardzo nas do tego motywują, dlatego już teraz chcemy serdecznie podziękować za każdy oddany na nas głos. To właśnie dzięki Wam każdego dnia z pasją oddajemy się pracy aby wykonywane przez nas zabiegi były zawsze niezwykłym doznaniem, pełnym ciepła, relaksu oraz satysfakcji z uzyskanych efektów.

Zapraszamy do świata piękna i relaksu.

Z nami możesz zatrzymać czas!


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy