najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

American Dreams

American Dreams
Zaskale
34-424, ul. Skałka 1

kod SMS: TC.SPA.204 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
American Dreams - miejsce na Podhalu, gdzie mogą Państwo zaznać pełnego relaksu, odnaleźć idealną harmonię ciała i ducha, miejsce ekskluzywne spełniające najwyższe standardy, które czeka właśnie na Was! Tym co wyróżnia nas na rynku jest indywidualne podejście do każdego gościa odwiedzającego nasz obiekt. Dzięki kompleksowej ofercie i wykwalifikowanej obsłudze jesteśmy w stanie zaoferować usługi dostosowane do potrzeb i czasu jaki klient pragnie poświęcić na poprawę swojego samopoczucia.
American Dreams health & beauty to spełnienie Twojego amerykańskiego snu! Miejsce, w którym pokierujemy Waszą kompleksową metamorfozą - wewnętrzną i zewnętrzną! Z nami zrealizują Państwo marzenia o idealnej sylwetce, promiennej cerze i zdrowym stylu życia! Zaczynając od diagnozy, poprzez regularne treningi, relaks w SPA i profesjonalne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne stopniowo odmienią Państwo swoje życie, obierając dla niego zdrowy i aktywny kierunek.
W American Dreams działamy kompleksowo. Metamorfoza to proces, który wymaga czasu i wielokierunkowego działania. Dlatego American Dreams to nie tylko day SPA, ale także centrum zarządzania zdrowiem i urodą, gdzie pod okiem specjalistów spełnią Państwo swoje marzenia.
W naszej ofercie znajdą Państwo: zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, poradnie specjalistyczne – podologiczną, kosmetologiczną, trychologiczną, dietetyczną oraz fizjoterapeutyczną, fitness, zabiegi z zakresu spa & wellness, zabiegi dla kobiet w ciąży, salon fryzjerski, a także opalanie natryskowe.
Czym wyróżniamy się na tle innych obiektów w regionie? Przede wszystkim bardzo rozbudowaną ofertą, w której znajdą Państwo topowe i innowacyjne zabiegi oraz nowości, takie jak m.in.: infuzja tlenowa DermaOXY, Metaterapia Dematude, Icoone – urządzenie do modelownia sylwetki i liftingu twarzy, MikroCamerę HD PRO do diagnostyki trychologicznej, kosmetologicznej i podologicznej , czy zabiegi na ciało NEA SPA bazujące na autorskich technikach masażu, łączące pielęgnację z relaksem.
Jakość, to coś, co niesłychanie się dla nas liczy. W każdym wymiarze – od ekskluzywnie zaaranżowanych wnętrz poczynając, poprzez wysoko wykfalifikowaną kadrę oraz kosmetyki i sprzęt, na higienie i sterylności kończąc. Wszystko to, po to aby każdy odwiedzjący nas gość miał poczucie bezpieczeństwa, które przekłada się na miarodajnie na odczucia komfortu i relaks.
Możecie Państwo obejrzeć naszą pełną ofertę na https://www.american-dreams.pl/


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy