najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED
Kraków
31-149, ul. Krzywa 8, lok. 1

kod SMS: TC.SPA.231 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Centrum DER-MED
Dla Ciebie zatrzymamy czas

Od 1999 roku konsekwentnie realizujemy swoja misję – odkrywamy i kierujemy piękno. Troszczymy się o Twoje zdrowie, spełniamy marzenia o pięknym wyglądzie.
Pracujemy aby zatrzymać dla Ciebie czas.
Nowoczesne znakomicie wyposażone Centra Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED zlokalizowane są w dwóch największych miastach południowej Polski: Krakowie i Katowicach. Nasze Salony mogą poszczyć się opinią jednych z najnowocześniejszych w Europie. Nasi Klienci chwalą najwyższy poziom i jakość naszych usług. Na taką ocenę pracujemy każdego dnia.

WYJĄTKOWE NA POLSKIM RYNKU,
UNIKALNE W MAŁOPOLSCE
Kompleksowa oferta najnowocześniejszych zabiegów z zakresu, m.in: kosmetyki twarzy oraz ciała, laseroterapii, dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging, czy modelowania sylwetki, wyróżnia Centrum DER-MED na polskim rynku. Klienci cenią nas za poczucie bezpieczeństwa, którym ich obdarzamy, oraz za najwyższą skuteczność zabiegów – osiągane bez konieczności wsparcia dodatkowymi inwazyjnymi metodami.

DOŚWIADCZENIE, WIEDZA
I NAJWYŻSZE STANDARDY
W centrum DER-MED czekają na Ciebie starannie wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy – lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci, masażyści, fryzjerzy i styliści. Nasz zespół tworzy ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
W SŁUŻBIE PIĘKNA
Nasi lekarze – zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging – pracują tylko na najnowocześniejszych urządzeniach, wykorzystując najlepsze preparaty medyczne. Od początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój, wprowadzając na rynek przełomowe technologie. Już w 1999 r. jako pierwsi wprowadzaliśmy do Polski najskuteczniejszy system do depilacji laserwej Light Sheer.
Dziś przeprowadzamy zabiegi z użyciem szeregu nowatorskich urządzeń, m.in.: wszechstronnego lasera Sciton ProFaction, używanego w ginekologi estetycznej laser MonaLisa Touch, precyzyjnego urządzenia CoolSculpting by ZELTIQ i BODY JET do modelowania sylwetki, systemu SAFER do przeszczepu włosów, skutecznego dwufunkcyjnego lasera Quadrostar do zamykania naczynek i usuwaniu rumienia. Innowacyjnego lasera ACLEARA – do leczenia trądziku. Wykonujemy lifting bez skalpela innowacyjnym, urządzeniem TITAN czy zabieg ENDERMOLOGIE najnowocześniejszym aparatem ALLIANCE – to wszystko i wiele innych zabiegów znaleźć można w naszej ofercie.
MIEJSCE BLISKIE, STWORZONE,
Z MYŚLĄ O TOBIE
Kilkanaście przestronnych zapewniających intymność i dyskrecję gabinetów, możliwość odpoczynku i relaksu po zabiegu. Pyszna, aromatyczna kawa, rozmowy ze specjalistami, stała opieka medyczna – to wszystko czyni z Centrum DER-MED miejsce szczególne.
Chcemy być kojarzeni nie tylko z urodą, ale też ze zdrowym stylem życia, mądrym dbaniem o siebie, a nawet miłym sposobem spędzania czasu – dlatego wciąż się rozwijamy, rozszerzamy wachlarz oferowanych usług, doskonalimy ofertę. U nas zawsze czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera, która sprzyja realizacji planów oraz zamierzeń.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami mogą się spełnić również i Twoje marzenia.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy