najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Dwór Kombornia Hotel & SPA ****

Dwór Kombornia Hotel & SPA ****
Kombornia k/Krosna
38-420, Kombornia 1

kod SMS: TC.SPA.112 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Dwór Kombornia Hotel & SPA**** - Enklawa ciszy i spokoju

Zapraszamy Państwa do niepowtarzalnego, luksusowego hotelu, położonego w sercu Beskidu Niskiego. To wyjątkowe miejsce stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność. Obejmuje ono 10-hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI w. W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Państwa cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji.
W zabytkowych wnętrzach Goście mogą wybierać noclegi w stylowych pokojach we Dworze lub komfortowych pokojach w Wine Garden Hotel. Do posmakowania wykwintnej, dworskiej kuchni, inspirowanej ideą kuchni Slow Food, zaprasza Restauracja Magnolia. Bogata kolekcja win czeka natomiast na degustację w Salonie Win Karpackich - jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można smakować wina w formule degustacji czasowych i jednocześnie jedyne, gdzie w tak znacznej liczbie można spróbować win z Karpat.
Wino i czekolada – duet idealny? Ich głęboki aromat i smak skusi każdego! W ChocoWine SPA – jedynym w Polsce czekoladowo – winnym SPA, oferujemy rozmaite zabiegi, bazując na naturalnych, dobroczynnych właściwościach wina i czekolady. Dzięki temu podczas zabiegów oddziałujemy na każdy zmysł, gwarantując 100% regeneracji i przyjemności. Unikalną ofertę uzupełnia szeroki wybór masaży, także orientalnych, wykonywanych przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, oraz profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii. Błogiego relaksu i odprężenia zaznają Państwo także odwiedzając Strefę Wellness z kompleksem basenów, saun i łaźni, grotą solną i siłownią.
Do posmakowania różnorodnej kuchni zapraszają dwie restauracje: wytworna, elegancka i wielokrotnie nagradzana Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa. Do przygotowania potraw używamy kwiatów i świeżych ziół, a w dodatku pochodzących z własnej uprawy. Menu Restauracji Magnolia obfituje w warzywa i owoce wprost z dworskiego ogrodu. Każde danie pełne jest kolorów, świeżości i naturalnej lekkości.
W Dworze Kombornia, w otoczeniu wiekowego parku znajdą Państwo nie tylko warunki sprzyjające efektywnemu wypoczynkowi i odrodzeniu sił witalnych, ale również niepowtarzalny klimat dla spotkań towarzyskich, biznesowych czy do celebrowania ważnych uroczystości rodzinnych.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy