najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Glamour Day SPA

Glamour Day SPA
Gliwice
44-121, ul. Kozielska 80

kod SMS: TC.SPA.203 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowego Spа w Gliwicach – Glamour Day Spa.
Glamour Dаy Spа to miejsce zrodzone z pasji do piękna, luksusu oraz zdrowego stylu życia.
Wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów Glamour Day Spa z pełnym zaangażowaniem zadba o Twoją urodę, zgrabną sylwetkę, jak również zregeneruje i odnowi siły – odpręży Twój umysł.
Glamour Day Spa w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wachlarz ekskluzywnych zabiegów wykorzystujący tylko najwyższej jakości kosmetyki oraz najlepszy sprzęt.
Współpracujemy z cenionymi i znanymi na całym świecie markami kosmetycznymi min: BABOR, Skeyndor, AROSHA, SeSDERMA / MediDerma.
W swojej ofercie posiadamy innowacyjne, najnowocześniejsze urządzenia, które gwarantują skuteczność m.in. ICOONE®, Laser LightSheer Desire, CARBOXYTHERAPY™ DUAL MC2.
Zapraszamy wszystkie osoby chcące spędzić miłe chwile w oryginalny i wyjątkowy sposób.
W Glamour Day Spa można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, zabiegów wyszczuplających sylwetkę, kosmetyki estetycznej, medycyny estetycznej oraz porad dietetyka. Posiadamy bogatą ofertę masaży, pakietów, jak również rytuałów. Można delektować się u nas wspólnymi zabiegami, masażami, odpoczynkiem w oazie spokoju jednocześnie dbając o swoje piękno.
Daj się skusić nastrojowi spokoju i relaksu. Oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy w oparciu o najnowsze technologie stworzą dla Ciebie indywidualny i niepowtarzalny program pielęgnacyjny, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy