najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Grand Hotel Stamary Wellness&SPA

Grand Hotel Stamary Wellness&SPA
Zakopane
34-500, T. Kościuszki 19

kod SMS: TC.SPA.252 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Stamary mieścił się w budynku z 1905 roku. Został zbudowany wg projektu Eugeniusza Wesołowskiego dla pierwszej właścicielki, Marii Budziszewskiej. Przez lata zmieniał swoje przeznaczenie. Do 2002 roku nosił nazwę Podhale.

W roku 2002 został kupiony przez obecnych właścicieli. Po gruntownym remoncie oraz dobudowaniu restauracji, tarasu nad restauracją, łazienek w pokojach, centrum Wellness&SPA z basenem, holu recepcyjnego z kawiarnią, już jako Grand Hotel Stamary, ponownie powitał gości. Obecni właściciele przywrócili również obiektowi jego pierwotny kształt architektoniczny, co Miejski Konserwator Zabytków uhonorował dyplomem za wzorową modernizację obiektu historycznego.

Hotel posiada 54 pokoje i apartamenty, SPA o powierzchni 600 m2 z 10 gabinetami, strefę rekreacyjną z basenem, 3 saunami i jacuzzi, 3 sale konferencyjne, restaurację dla 130 osób, kawiarnię oraz lobby bar, przestronny taras z widokiem na Tatry; a dla najmłodszych: dwupoziomowym plac zabaw, suchy basenen z kulkami, zewnętrzny plac zabaw oraz brodzik w części basenowej.

Grand Hotel Stamary, to wyjątkowy hotel z historią, co potwierdzają wysokie oceny wśród gości. Te opinie, to wynik indywidualnego podejścia do każdego klienta, serwisu na najwyższym poziomie, doskonałej jakości używanych produktów, wykwintnej kuchni, dyskretnej opieki i profesjonalnego wsparcia klienta przez personel, serdecznej gościnności, troski o każdy szczegół oraz realizowania nawet najbardziej niestandardowych życzeń.

Grand Hotel Stamary, to również siedziba Honorowego Konsulatu Republiki Słowackiej.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy