najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Gwiazda Morza Resort SPA & Sport

Gwiazda Morza Resort SPA & Sport
Władysławowo
84-120, ul. Hryniewieckiego 12A

kod SMS: TC.SPA.251 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Gwiazda Morza to Resort w skład którego wchodzi Hotel**** oraz dwa budynki Aparthotelu z rodzinnymi apartamentami. Położony jest on u nasady półwyspu helskiego w dzielnicy Władysławowo-Hallerowo. 133 pokoje i apartamenty w połączeniu z bogatą infrastrukturą stanowią doskonałe zaplecze do mistrzowskiego wypoczynku, a filozofia i myśl przewodnia resortu Gwiazda Morza zbudowana została na niespotykanym dotychczas w Polsce połączeniu oferty Beauty, Spa&Wellness oraz Active.
Instytut SPA Gwiazda Morza to 11 nowoczesnych gabinetów, które powstały w oparciu o inspiracje czerpane z natury, w duchu wellbeing. Całe otoczenie, w tym: nadmorskie wydmy, sosnowe lasy oraz bezkresny widok na morze stanowią doskonałe tło dla planowanych niezwykłych zabiegów, opartych o najnowsze rozwiązania i innowacyjne technologie. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała to idealny zestaw gwarantujących zadowolenie każdego gościa. W myśl stworzenia obiektu dla mistrzów aktywnego wypoczynku cała koncepcja zakłada różne aktywności aż na czterech poziomach czterogwiazdkowego obiektu, wzbogacone o specjalną strefę Private SPA i atrakcyjne zabiegi na plaży.
W dwupoziomowym Instytucie, jedno piętro dedykowane jest profesjonalnym zabiegom na twarz i ciało. Badania i diagnostyka, poprzedzająca każdy zabieg pozwolą naszym specjalistom określić optymalne wykorzystanie czasu i uzyskanie oczekiwanych rezultatów gości. Programy pielęgnacyjne oparte są o profesjonalną komputerową diagnozę skóry twarzy, dekoltu i dłoni. Natomiast programy zabiegowe na ciało poprzedzane fachowymi badaniami parametrów skóry w problematycznych obszarach oraz pomiarami obwodów. Programy i zabiegi odchudzająco-modelujące oraz sportowe będą wspierane pomiarami parametrów całego ciała przy użyciu komputerowego analizatora składu ciała.
Drugi poziom Instytutu SPA Gwiazda Morza przenosi w świat relaksu i zapachu, zapewniając wyjątkową pielęgnację ciała, umysłu i duszy. Każdy z zabiegów będzie rozpoczynał się ceremonią powitalną w formie okładu następnie goście będą mogli skorzystać z masaży, aromatycznych peelingów, kąpieli i widowiskowych ceremonii. Rytuały będą opierać się na tworzeniu indywidualnych receptur z wykorzystaniem składników naturalnych tj. torf, glinki, ił leczniczy, skarby łąk i pól: zioła, kwiaty czy skarby morza: algi, sól.
Wielbicieli aktywnego wypoczynku zachwycą nie tylko możliwości, które oferuje otoczenie półwyspu, ale również różnorodność atrakcji dostępnych na miejscu np. wyjątkowa, przeszklona, 16 m ścianka wspinaczkowa ciągnąca się niemal przez wszystkie kondygnacje, której punkt szczytowy znajduje się na dachu hotelu, z przepięknym widok na otwarte morze, Port i Zatokę Pucką.
Gwiazda Morza Resort Spa&Sport to również ponad 200 m2 lustra wody w postaci: 20 m basenu pływackiego, brodziku dla dzieci, basenu relaksacyjnego, basenu infiniti na dachu oraz jacuzzi. Dodatkowo osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem z pewnością będą mogły skorzystać z nowoczesnej siłowni i całorocznego harmonogramu zajęć sportowych np. zajęcia float fitness.
Wyjątkowy pobyt uzupełni relaks w krainie zapachów i ciepła w Saunarium o powierzchni 150 m2, składających się z 5 saun oraz pomieszczenia relaksacyjnego ze ścianą solną, prysznicami wrażeń, studnią lodową czy wiadrem bosmana. Wizytę w tej strefie będą zwieńczać ceremonie pod okiem doświadczonego saunamistrza.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy