najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

HOT_elarnia****HOTEL&SPA

HOT_elarnia****HOTEL&SPA
Puszczykowo
62-040, ul. Morenowa 33

kod SMS: SPA.128 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Prawdziwy relaks w samym środku Wielkopolskiego Parku Narodowego.
Z dala od zgiełku miasta, w pięknym zielonym otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego w pod poznańskim Puszczykowie znajduje się wyjątkowe miejsce jakim jest Hotel HOT_elarnia****HOTEL&SPA. Jest to urokliwy kompleks wypoczynkowy, który zadba nie tylko o relaks czy pielęgnacje naszego ciała, ale również zaspokoi potrzeby naszego ducha…
Cały obiekt to wizja i projekt życia jednego z właścicieli – architekta Bartosza Koniecznego. W skład kompleksu wchodzi hotel butikowy, luksusowe SPA SPA_larniaDAY SPA, połączone z hotelem tajemniczym tunelem podziemnym oraz urzekająca ciekawymi smakami i aromatami restauracja TASTE_it. Na co warto zwrócić uwagę to fakt, iż pokojom w HOT_elarni**** nie nadano numerów tylko kolory. Goście odnajdują je kierując się kolorową mapą utkaną w dywanie. Inspiracją do tego pomysłu stała się kolorowa mapa na stacji Praskiego metra.
Każdy z oferowanych pokoi urzeka kształtem, indywidualną aranżacją, jak i również doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni. Chcąc uwodzić swoich gości - hotel propaguje filozofię SLOW LIFE, zachęca do obcowania z kulturą i sztuką. HOT_elarnia**** skupia wokół siebie ludzi, którzy poprzez swój unikalny talent wzruszają i zachwycają zarazem. Jest  to obiekt o wyjątkowej architekturze, zaprojektowany z wielką miłością do nowoczesnego designu, który dzięki swojej niepowtarzalnej estetyce sam w sobie staje się dziełem sztuki. Dzięki współpracy z wybitnym polskim fotografem Szymonem Brodziakiem, całe wnętrze wypełnione wyjątkowymi fotografiami samego artysty. Oprócz świetnej architektury i obcowania z prawdziwą sztuką panuje tu błoga atmosfera prawdziwego relaksu. SPA_larniaDAY SPA została stworzona w podziemiach dawnej manufaktury, na powierzchni 1000m2. To właśnie tutaj czeka na gości zdobiony szklaną mozaiką duży basen, wypełniony ozonowaną wodą, duża sauna sucha ze strefą relaksu i aromaterapią, rzymska łaźnia parowa, wanna z hydromasażem, kameralna kawiarnia oraz gabinety masażu i zabiegowe.
HOT_elarnia**** to zdecydowanie miejsce, w którym możemy się całkowicie zrelaksować, dobrze zjeść i przywrócić równowagę naszego ducha i ciała. Osoby, które kochają przyrodę, sport, minimalizm ale zarazem chcą poczuć nutę elegancji, z pewnością muszą odwiedzić HOT_elarnię.
www.hotelarnia.pl
www.spalarnia.com.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy