najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Artus

Hotel Artus
Karpacz
58-540, Wilcza 9

kod SMS: TC.SPA.180 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Artus**** Prestige Spa to odrestaurowany obiekt z XIX wieku, który został rozbudowany z zachowaniem kameralnego i rodzinnego klimatu. Hotel położony jest na Wilczej Porębie, najbardziej wysuniętej w stronę Śnieżki doliny Karpacza. Dołożyliśmy wszelkich starań, by mogli Państwo odnaleźć u nas wypoczynek i aktywność, naturę i ekskluzywność, tradycję i nowoczesność oraz harmonię ciała, ducha i umysłu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy 51 komfortowych i eleganckich pokoi (w tym pokoje Dluxe, Superior, Studia rodzinne). W hotelu znajduje się restauracja i drnik bar, dwie klimatyzowane sale konferencyjne, sala kominkowa i sala klubowa. Hotel*** Artus Prestige Spa jest miejscem, w którym bardzo mile widziane są dzieci.Naszym milusińskim oferujemy plac zabaw na świeżym powietrzu oraz pokój zabaw. Po aktywnie spędzonym dniu na Gości czeka doskonały relaks w hotelowym Wellness & Spa. Kompleks basenowy z dwoma torami pływackimi, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia rurowa, basen dla dzieci i wodny plac zabaw.
Centrum Spa to 10 gabinetów odnowy biologicznej, profesjonalna obsługa, wiele spektakularnych i autorskich zabiegów pielęgnacji ciała i twarzy.
ZAPRASZAMY, POZWÓL SIĘ ROZPIEŚCIĆ W ARTUSIE...


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy