najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA

Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA
Głęboczek
87-313, Wielki Głęboczek 1

kod SMS: TC.SPA.107 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Głęboczek Vine Resort & SPA to miejsce, w którym cisza raduje. To pełna harmonii mieszanka luksusu, sielskiej atmosfery i otaczającej przyrody. Wyjątkowa lokalizacja hotelu nad brzegiem jeziora Forbin, na Pojezierzu Brodnickim, stanowi doskonałe warunki do wypoczynku. Unikalna architektura resortu to połączenie historycznej zabudowy zagrodowo-dworskiej z elementami stylu etno i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Sielski klimat przyciąga amatorów spokoju oraz tych, którzy lubią niespiesznie delektować się urokami życia. Natomiast wielbiciele aktywnego wypoczynku będą zachwyceni malowniczymi terenami i różnorodnością dostępnych na miejscu atrakcji.
Głęboczek Vine Resort&SPA to jedyne miejsce w Polsce, w którym filozofia marki w 100% nawiązuje do kultury wina. Hotel otoczony jest winnicą, w której dostępnych jest około 150 sadzonek różnych szczepów winnych. Goście mogą korzystać z profesjonalnej opieki Sommeliera, a w Vine SPA z zabiegów opartych na winoterapii. Rytuały SPA na twarz i ciało wykonywane są na kosmetykach autorskiej marki Głęboczek Vine SPA Exclusive Line. W Vine SPA na gości czeka basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich – sauny aromaterapeutycznej, parowej łaźni kwiatowej i łaźni torfowo-błotnej. Wyjątkową formą relaksu jest seans w kołysce AlphaLounger, który sprzyja kreatywnemu myśleniu i pomaga rozwijać wyobraźnię. Natomiast masaż na tratwie na środku jeziora pozwoli doświadczyć błogiego relaksu.
Restauracja Morellino, wyróżniona rekomendacją Slow Food, przyciąga miłośników wyśmienitej kuchni.

Zapraszamy do Hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA, miejsca, w którym cisza raduje.

Informacje podstawowe
Głęboczek Vine Resort & SPA
Wielki Głęboczek 1, 87-31 Brzozie
Tel. +48 22 380 59 00
e-mail recepcja@gleboczek.pl
www.gleboczek.pl
Liczba pokoi – 66 (w tym 1 apartament „Chata SPA” z prywatną sauną i widokiem na jezioro Forbin)
Liczba sal konferencyjnych – 5 (największa dla 300 osób)
Liczba miejsc w salach konferencyjnych – 380
Rekreacja:
Basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich, Vine SPA z bogatą ofertą zabiegów opartych na winoterapii, masaż w wodzie, akademia golfa, geocaching, ścieżki rowerowe, trasy do wędrówek pieszych i Nordic Walking.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy