najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Marina Club

Hotel Marina Club
Gietrzwałd
11-036, Siła 100

kod SMS: TC.SPA.179 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Zachwycająca swym pięknem warmińska przyroda, zamiłowanie do nowoczesnego designu, oraz wyjątkowe możliwości relaksu to główne atuty Hotelu Marina Club.
Hotel zlokalizowany jest nad  Jeziorem Wulpińskim, na niewielkim półwyspie w odległości 12 km od stolicy regionu Olsztyna.
Bliskość nieskażonej przyrody Warmii i Mazur oraz ekologicznie czysta okolica sprawiają, że w znajdującym się nad przepięknym Jeziorem Wulpińskim Hotelu panują idealne warunki do głębokiego relaksu i odnowy ciała oraz ducha. Wygląd i atmosfera hotelu idealnie współgrają z przyrodą Warmii.
Urokliwy warmińsko-mazurski krajobraz Jeziora Wulpińskiego, pełne zieleni brzegi i szumiące lasy stwarzają doskonałe warunki do kontemplacji i wsłuchania się w siebie.
W szerokiej ofercie Marina SPA każdy znajdzie coś dla siebie. W Hotelu Marina Club dostępne są masaże regeneracyjne, zabiegi odmładzające oraz indywidualnie dobrane do potrzeb każdego Gościa rytuały.  Dzięki doświadczonym terapeutom Goście Marina SPA mogą poprawić stan swojej skóry, nadać jej młodszy i pogodniejszy wygląd, a przede wszystkim doświadczyć głębokiego relaksu. Właśnie w tym celu hotel oferuje również zabiegi orientale, wykonywane przez doświadczone masażystki z indonezyjskiej wyspy Bali. Wykonywane przez nie masaże łączą w sobie techniki jawajskie i baliskie, w których wykorzystuje się oddziaływanie dłońmi, a także elementy jogi. Masaż wprowadza w stan totalnego odprężenia i doskonałego samopoczucia.« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy