najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Medical SPA Unitral

Hotel Medical SPA Unitral
Mielno
76-032, Piastów 6

kod SMS: TC.SPA.148 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Unitral znajduje się w Mielnie. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek nad morzem o każdej porze roku. Jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego z solą w każdym stanie skupienia to zaproszenie w niezwykłą podróż do źródeł piękna. Basen zasolony solą z Morza Martwego, kompleks saun i łaźni, strefa wypoczynku i 14 gabinetów wellness to najcenniejsze perełki tego miejsca. Wyjątkowość naszego SPA doceniły również niezależne gremia. Tylko w ostatnim czasie zwyciężyliśmy w dwóch prestiżowych konkursach: „wSPAniałe miejsce na mapie urody 2015” w kategorii Najlepsze Medyczne SPA w Polsce oraz „Najpiękniejsze SPA 2015” w kategorii Medical SPA .
To co wyróżnia Hotel Medical Spa Unitral to indywidualne podejście do każdego gościa oraz współpraca z lekarzami i specjalistami, dzięki której jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne leczenie dla większości chorób. Do zespołu medycznego należą kardiolog, psycholog, laryngolog, ginekolog i neurolog. Wykwalifikowana załoga prowadzi terapię manualną, rehabilitację indywidualną, terapię schorzeń kręgosłupa. Goście mogą również korzystać z inhalacji w grocie solnej.
Rodzinna atmosfera sprawia, że na miejsce wypoczynku Hotel Unitral wybierają kolejne pokolenia rodzin z dziećmi. Tylko tutaj podczas posiłków zawsze pamięta się o menu uwzględniającym gusta najmłodszych gości, a sami kucharze mają nieskończenie wiele pomysłów na zachęcenie nawet największych niejadków do zdrowych dań. Całe wakacje i ferie zimowe wypełnione są mnóstwem atrakcji, w bezpiecznych miejscach, pod okiem instruktorów, w dodatku bez przymusu w postaci ścisłego programu zajęć. Każdy tydzień to nowa atrakcja: lekcje tańca, koncerty, warsztaty teatralne i kulinarne, lekcje rysunku i nie tylko. Tak wyglądają animacje, na które dzieciaki po prostu uwielbiają przychodzić codziennie. Na basenie rekreacyjnym prowadzone są zajęcia nauki pływania dla dzieci. Kadrę stanowią profesjonaliści mający doskonały kontakt z najmłodszymi. Również w kompleksie SPA pamiętamy o ofercie rodzinnej. Dzieci mogą korzystać z wyjątkowych, relaksacyjnych zabiegów, na które mogą wybrać się wspólnie z rodzicami. Organizowane są również spotkania w strefie saun i łaźni po to, aby najmłodsi goście wiedzieli jak poprawnie korzystać z takich miejsc.
Bogata oferta zabiegów, atmosfera relaksu, radość dzieci widoczna na ich twarzach oraz wypoczęci rodzice w połączeniu z profesjonalną obsługą tworzą niezapomniany urok tego wyjątkowego hotelu SPA nad morzem.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy