najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Mercure Kasprowy

Hotel Mercure Kasprowy
Zakopane
34-500, Szymaszkowa

kod SMS: TC.SPA.243 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane

Hotel Mercure Kasprowy wyróżnia położenie tuż przy stoku narciarskim z całorocznym wyciągiem krzesełkowym i zewnętrznym kąpielisku geotermalnym. Hotel dysponuje 288 pokojami w różnym standardzie: od klasycznej wygody po ekskluzywnie i komfortowe pokoje Deluxe i apartamenty i słynie z fantastycznego widoku na tatrzańską panoramę. Otoczony górską przyrodą i podhalańskimi krajobrazami zachwyca o każdej porze roku. Pięknie odnowione wnętrza hotelu Kasprowy łączą luksusowy klimat z bogactwem stylu zakopiańskiego.
W grudniu 2018 roku otwarte zostało nowe centrum Spa & Wellness. Przeszkolona została cała południowo-wschodnia ściana, dzięki czemu wypoczywającym gościom towarzyszy widok na tatrzańską panoramę z dominującym Giewontem na pierwszym planie. Na powierzchni 1000 m² powstały dwie niezależne przestrzenie. Strefa Aqua z basenem termalnym i designerskim barem tuż nad taflą wody oraz luksusowa Strefa Relaksu z prywatnymi lożami. Znajduje się w niej m.in. saunarium, tężnia solna i lodospad. Nowością są też pierwsze na Podhalu tepidarium i caldarium, czyli sprzyjające odpoczynkowi pomieszczenia ze stosunkowo niską wilgotnością powietrza i temperaturą zbliżoną do ludzkiego ciała. Całość uzupełnia strefa SPA z ofertą autorskich masaży i rytuałów. Specjalistyczne zabiegi wykonywane są kosmetykami niemieckiej marki KLAPP, stworzonej przez wizjonera w dziedzinie beauty oraz produktami marki DECLÉOR, która korzysta z naturalnych, roślinnych zasobów.
Nowe centrum SPA & Wellness utrzymane jest w kolorystyce drewna, granitu i wody, nawiązujących do górskiej przyrody. Wystrój pomieszczeń odwołuje się do motywów spotykanych w góralskiej kulturze. Całość – podobnie jak lobby, część pokoi oraz mieszczącą się w hotelu restaurację Grand Kasprowy – ozdobili lokalni mistrzowie dłuta, haftu, pędzla i młota.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy