najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Natura Residence**** Business & Spa

Hotel Natura Residence**** Business & Spa
Siewierz
42-470, Sucha 4

kod SMS: TC.SPA.113 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Ludzie dzielą się na 3 grupy: zwolenników relaksu, pracoholików i tych, którzy najchętniej opieraliby swoje życie na tych dwóch czynnościach jednocześnie. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że na co dzień tak naprawdę nie sposób połączyć przyjemnego z pożytecznym. Nic bardziej mylnego, bo oto są na mapie Polski miejsca, w których możesz zażywać masażu, jednocześnie będąc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze.

Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa. Tu jest się Panem swojego losu, nie martwiąc się o kondycję przyrody, chronionej w okolicznych rezerwatach, wkradającej się do wnętrza drzwiami i oknami, pokrywając swoim drewnem ściany i zastygając w wykończeniach z jurajskiego kamienia. Bywa jednak, że losowi trzeba pomóc, kiedy służbowe spotkanie należy umilić kawą, leniwy poranek śniadaniem w łóżku, a wieczór po ciężkim dniu relaksującą godziną w SPA. Jak dobre duchy pojawiają się wtedy uśmiechnięci, jak ze snu ubrani eleganccy Panowie i czarujące Panie, fachowa drużyna hotelu, restauracji i strefy wellness, stająca na głowie po to, aby nikomu ani przez chwilę stres nie uderzył do głowy. A jeśli - o zgrozo - zdenerwowanie nadejdzie szybciej niż pomoc, to są przecież sprawdzone od wieków sposoby na pozbycie się negatywnych emocji. Bardziej zaprawionym w sportowych bojach Gościom nastrój poprawi wspinaczka po skałkach, Nordic Walking, intensywny jogging czy wycieczka rowerowa, a tym, którzy wolą aktywność z rodzaju nieśpiesznych spodoba się możliwość spróbowania Pilatesu, Aqua Aerobiku czy wędkarstwa.

Natura Residence leży więc na granicy światów ekologii i cywilizacji, sportu i lenistwa i raju dla podniebienia. Jest komfortowym kurortem w pobliżu Katowic, Częstochowy, Szlaku Orlich Gniazd i lotniska Pyrzowice, stanowi więc odzwierciedlenie lokalizacyjnej wygody, zapewniając luksus bliskości miasta, przy jednoczesnym jego braku. Pozostawia Gościom wybór kiedy i jaką granicę chcą przekroczyć.

NATURA WATERS SPA
Rzymska mitologia powiada, że bogini piękna i miłości Wenus narodziła się z morskiej piany. Woda jest więc od zawsze początkiem, głównym składnikiem i elementem, pielęgnującym dobro i prawdziwą urodę każdego z nas. Jest oazą spokoju, morzem, jeziorem i zawartością pełnej wanny, nieodłącznie kojarzy się zatem z relaksem. Nie ma nic przyjemniejszego od wieczoru w jacuzzi i niczego bardziej kojącego skołatane nerwy niż powolny kraul z widokiem na las. Natura Residence z powodzeniem kultywuje rozwinięcie słowa SPA jako sanitas per aquam (zdrowy przez wodę) i szczególnie respektuje jej bezcenne wartości, dlatego tym, którzy w małym palcu mają podstawowe techniki pływania, pozostawia do dyspozycji kameralny basen. Tych natomiast, preferujących sytuacje, kiedy to ktoś inny czuwa nad ich fizyczną kondycją - stawia przed wyborem licznych zabiegów pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych składnikach, bez parabenów, bazujących na komórkach macierzystych i składnikach roślinnych. Masaże manualne, świecą, muszlami, kompleksowe, naturalne zabiegi na twarz kosmetykami marki Babor i sauna to tylko część możliwości, z których skorzystać mogą Goście obiektu, ceniący sobie odpoczynek z najwyższej półki.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy