najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Klinika La Perla SPA, CH Klif Warszawa

Klinika La Perla SPA, CH Klif Warszawa
Warszawa
01-042, Okopowa 58/72

kod SMS: TC.SPA.234 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Klinika La Perla to synonim piękna, najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz nowoczesnej i zaawansowanej kosmetyki hi-tech. Jej pomysłodawczyni i założycielka – Kalina Ben Sira prawie 18 lat temu postanowiła stworzyć wraz z zespołem ekspertów unikalne miejsce, gdzie w menu zabiegowym dostępne będą zaawansowane technologie odmładzające, wyszczuplające i modelujące ciało, dotąd znane jedynie na zachodzie.
Klinika La Perla w DM Klif to nowa koncepcja usług beauty na warszawskiej mapie urodowej. Wyróżnia nas bogactwo i kompleksowość oferty, dobór wyjątkowo skutecznych zabiegów i technologii, dających natychmiastowe efekty. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom trendów rynkowych i oczekiwaniom klientów.

W menu zabiegowym dostępny jest pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, w tym popularna mezoterapia, botox czy terapia komórkami macierzystymi. Nie brakuje najnowszych i sprawdzonych hitów z zakresu nieinwazyjnego odmładzania, wyszczuplania i modelowania ciała – jak Ultraformer, SonoQueen, Scizer, najnowszych wersji technologii LPG Aliance, Icoon laser, Zaffiro
i wiele innych. Premierowo w Polsce, dostępny w Klinice La Perla Klif, jest SculpSure Cyn –pierwszy na świecie laser diodowy do nieinwazyjnego wyszczuplania podbródka! Nowością jest także dedykowane menu zabiegowe na okolicę oczu, w tym stylizacja brwi i rzęs oraz profesjonalna diagnostyka stanu skóry – analiza zmarszczek, przebarwień, naczynek i niedoskonałości, ze wskazaniem odpowiedniej terapii. Ponadto w klinice dostępne są lunchowe zabiegi upiększające, autorskie zabiegi relaksacyjne i odprężające, w tym masaże i rytuały spa.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy