najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA
Busko Zdrój
28-100, Zbludowice, ul.Korczyńska 25

kod SMS: SPA.166 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Lawendowy Zdrój to pensjonat medyczny, który zapadnie w pamięć wielu Kuracjuszom ze względu na unikalnie zaprojektowane tematyczne wnętrza- niepowtarzalne pokoje, każdy w odmiennej aranżacji.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy 31 komfortowych pokoi tematycznych. Do każdego pokoju przynależy oddzielna łazienka. Ponadto sypialnie wyposażone są w darmowy dostęp do sieci WiFi, mini barek, zestaw do parzenia kawy/ herbaty oraz sejf.
Lawendowy Zdrój łączy w sobie atmosferę rodzinnego pensjonatu i sanatorium nastawionego na leczenie. Korzystając z naturalnych źródeł siarki występujących w Busku Zdroju, specjalizujemy się w leczeniu tym dobroczynnym pierwiastkiem piękna. Kąpiele siarkowe są bezkonkurencyjne w leczeniu stawów, schorzeń reumatycznych, chorób skóry i wzmacnianiu odporności. Zabiegi z zakresu balneologii, na którą kładziemy duży nacisk, sprawiają, że skóra, włosy i paznokcie są zdrowe, odżywione i zregenerowane. Kuracje z wykorzystaniem siarki łagodzą zapalenie stawów kręgosłupa, rwy kulszowej oraz barkowej.
Z troski o urodę i ciało, w Lawendowym Zdroju powstało kompleksowe centrum SPA & Wellness. Oferujemy lecznicze i relaksacyjne masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. W tym miejscu nasi goście w atmosferze spokoju i relaksu mogą również skorzystać z jacuzzi, kompleksu saun oraz groty solnej.
W naszej kuchni wszystkie dania przygotowywane są z jedną, główną najważniejszą myślą: żywienie ma służyć zdrowiu. Dania przygotowywane są z wielką miłością do gotowania. Wszyscy, którzy pracują w kuchni traktują swoją pracę z pasją i chęcią poznawania nowych smaków. Odnajdujemy je w produktach najwyższej jakości: w starannie wyselekcjonowanych produktach ekologicznych, naturalnych, lokalnych i regionalnych oraz daniach z nich przygotowywanych. Zapewniamy żywienie w oparciu o dobre węglowodany, białka, tłuszcze wszystko w odpowiednich proporcjach. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości, wyglądu i smaku serwowanego jedzenia. Tworzymy menu w zgodzie ze zmieniającymi się porami roku, stosując w diecie sezonowość.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy