najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Malinowy Dwór**** Hotel Medical SPA

Malinowy Dwór**** Hotel Medical SPA
Świeradów Zdrój
59-850, Długa 10

kod SMS: TC.SPA.138 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór położony w górskiej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów - Zdrój to kameralny, czterogwiazdkowy obiekt hotelowy, należący do sieci Malinowe Hotele, lidera obiektów rehabilitacyjno-wypoczynkowych Medical & Resort SPA w Polsce.
Hotelowe Centrum Rehabilitacji Malinowego Dworu oferuje profesjonalną rehabilitację przewlekłych schorzeń, dysfunkcji oraz chorób cywilizacyjnych. Specjalizuje się w zakresie indywidualnie dobieranego programu zabiegów rehabilitacyjnych oraz lecznictwie uzdrowiskowym. Jako jedyne w regionie stosuje zabiegi kąpieli leczniczych w najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej. Naszymi Gośćmi zajmuje się wykwalifikowany i doświadczony zespół rehabilitantów oraz fizjoterapeutów. Rodzaje zabiegów i parametry dostosowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta podczas konsultacji z lekarzem specjalistą w pierwszych dniach po przyjeździe, co daje gwarancję najskuteczniejszego sposobu leczenia oraz osiągnięcia długotrwałych efektów po odbytej kuracji. Do leczenia stosujemy klasyczne zabiegi balneologiczne dopełnione terapią z dziedziny krioterapii, hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii oraz różnymi formami masażu. Kompleksowe postępowanie prozdrowotne w oferowanych przez Centrum Rehabilitacji pakietach leczniczych i profilaktycznych w połączeniu z odpowiednią dietą, edukacją zdrowotną oraz odnową biologiczną i rekreacją, gwarantuje uzyskanie najlepszych rezultatów w rehabilitacji chorób przewlekłych i profilaktyce zdrowia.

CENTRUM SPA Malinowego Dworu, to miejsce gwarantujące pielęgnację ciała i odpoczynek umysłu w intymnej atmosferze spokoju i harmonii. W dziesięciu profesjonalnie wyposażonych gabinetach zapewniamy duży wybór zabiegów upiększających i relaksacyjnych na twarz, ciało oraz włosy z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych znanych i lubianych marek, m.in. Babor, Davines oraz firmowych Balneokosmetyków. Wychodząc naprzeciw naturze oferujemy odprężające rytuały opierające się na manualnych technikach masażu zaczerpniętych z filozofii dalekiego wschodu oraz naturalnych składnikach mineralnych zawartych w ziołach, olejach i glinkach. Oferujemy również szeroki zakres terapii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


Na ponad 500 m2 strefy Wellness będą mogli Państwo uciec od codziennego zgiełku i hałasu... odprężyć się w dużym basenie z wodą źródlaną z systemem hydromasaży, zrelaksować w Świecie saun (fińskiej, suchej oraz parowej), wyciszyć w specjalnie do tego przygotowanym pokoju relaksu - tepidarium oraz podziwiać piękną panoramę Pogórza Izerskiego i świerkowych lasów w zewnętrznym jacuzzi na tarasie czynnym cały rok.

Położenie hotelu umożliwia aktywne formy spędzania czasu bez względu na aurę i porę roku. W okresie zimowym Kolej Gondolowa SKI&SUN daje możliwość szusowania na nartach miłośnikom białego szaleństwa. Tutejszy region uznawany jest za mekkę narciarstwa biegowego dla mniej i bardziej zaawansowanych. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni szlakami Gór Izerskich możliwe są spacery Nordic Walking oraz przejażdżki rowerem na oddalonych zaledwie 300 m od Hotelu naturalnych, leśnych ścieżkach Singletrek.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy