najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Młyn Jacka Hotel & SPA****

Młyn Jacka Hotel & SPA****
Wadowice

kod SMS: TC.SPA.209 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Młyn Jacka Hotel & Spa**** to luksusowy kompleks zlokalizowany w pięknej scenerii Beskidu Małego na obrzeżach Wadowic. Standard na miarę czterech gwiazdek ulokowany jest w starym budynku, odnowionym ze smakiem i przekształconym w nowoczesny obiekt noclegowy. Wyjątkowe połączenie lekkości szkła z surowością ceglanej elewacji to tylko jedno z przykładowych rozwiązań, które pozwalają odczuć ducha minionej epoki, jednocześnie przywracając zapomnianą świetność młyna. Dodatkowym atutem, równie istotnym są ekspozycje maszyn młynarskich, które tym silniej potwierdzają nieubłagany upływ czasu.
Na gości czeka 12 pokoi jednoosobowych, 53 pokoje dwuosobowe, a także dwa apartamenty – wszystkie urządzone w przyjaznym i nowoczesnym stylu. Strefa SPA & Wellness również budzi zachwyt.
Wyjątkowość M-SPA podkreślają przepiękne wnętrza, cisza, komfort i uczucia pełnego relaksu. Obiekt posiada 8 gabinetów zabiegowych w tym: gabinety kosmetyczne na twarz i ciało oraz stopy i dłonie, gabinety masażu, gabinet zabiegów wodnych czy gabinet argilloterapii z sauną parową dla dwojga. M-SPA oferuje szeroką gamę zabiegów, w których cztery podstawowe elementy: para, woda, zapach i dotyk, tworzą kombinację zapewniającą relaks i regenerację. Wszystkie zabiegi wykonywane są na wysokiej klasy kosmetykach takich marek jak: BABOR, KLAPP Cosmetics oraz Aromatherapy Associates.
Kolejnym atutem jest strefa wellness wyposażona w basen o powierzchni 100 metrów kwadratowych z leżankami hydromasującymi i przeciwprądami, masażem strumieniowym, biczami wodnymi, gejzerem powietrznym. Dodatkowe atrakcje to strefa saun (sauna sucha, łaźnia parowa, sauna bio), brodzik ze zjeżdżalnią dla dzieci, przestronne jacuzzi, podgrzewane leżanki do relaksu, strefa schładzania, prysznic wrażeń, strefa relaksu, a także zewnętrzna Ruska Balia, sprawią, że następny dzień będziecie Państwo chcieli zacząć właśnie tutaj.
Młyn Jacka Hotel & Spa**** szczyci się także wykwintną kuchnią w nastrojowej restauracji Spichlerz Smaków oraz prestiżowym zapleczem konferencyjnym. Dawkę aktywnego wypoczynku i miłej zabawy zapewnia kręgielnia, a nowych wrażeń dostarcza boisko do krokieta. Rozrywkę najmłodszym gwarantuje plac zabaw oraz bawialnia.
W okolicy nie brakuje rozrywek dla całej rodziny o każdej porze roku. Oddalone o 3 kilometry Wadowice to miejsce urodzenia Karola Wojtyły. W kwietniu 2014 roku otwarto tu bardzo nowoczesne muzeum – Dom Rodzinny Jana Pawła II. Pobliski Zator to prawdziwie zagłębie parków rozrywki dla dzieci i ich rodziców. Energylandia to największy park rozrywki, podzielony na strefy odpowiednie dla osób w różnym wieku. Na powierzchni 26 hektarów znajduje się ponad 30 urządzeń, dostarczających rozrywki całym rodzinom. Obiekt dostosowuje ofertę do pory roku. Położony po przeciwnej stronie miasteczka kompleks Zatorland to Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów, Park Mitologii oraz Park Bajek i Wodnych Stworzeń. Położony miejscowości Inwałd Park Miniatur to kolejne miejsce warte odwiedzenia. Znajduje się tu ponad 50 zminiaturyzowanych obiektów architektonicznych z całego świata. Z Parkiem Miniatur sąsiaduje także Warownia Inwałd – miejsce stworzone dla wszystkich Małych i Dużych Rycerzy. Okolice hotelu Młyn Jacka to także wymarzone miejsca na piesze górskie wycieczki, wyprawy rowerowe czy zimowe szaleństwa na okolicznych stokach.

Pewnym jest, że odwiedzając Młyn Jacka Hotel & Spa**** nie zabraknie Państwu rozrywek zarówno w jego wnętrzu jak i w najbliższej okolicy. Serdecznie zapraszamy przez cały rok!


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy