najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Nosalowy Dwór Resort & Spa

Nosalowy Dwór Resort & Spa
Zakopane
34-500, ul. Balzera 21d

kod SMS: TC.SPA.159 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Nosalowy Dwór Resort& SPA – przestrzeń idealnego wypoczynku pod Tatrami/Jedyny taki resort pod Tatrami.
Nosalowy Dwór Resort & Spa to największy resort pod Tatrami i jedna z najbardziej znanych marek hotelowych.
Resort urzeka architekturą, inspirowaną stylem najlepszych alpejskich kurortów, nowoczesnymi rozwiązaniami, które współgrają z poszanowaniem lokalnej tradycji i historii. Doskonała lokalizacja resortu (u stóp góry Nosal, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, niedaleko Kuźnic i ok. 3 km od legendarnych Krupówek) w malowniczej okolicy Jaszczurówki sprzyja wypoczynkowi z dostępem do wszystkich atrakcji Zakopanego. Resort tworzą 4 obiekty w standardzie od 3- 5*, z blisko 400 pokojami, najwyższej jakości obsługą i doskonałą infrastrukturą dostępną dla wszystkich Gości resortu W resorcie znajduje się rozbudowana strefa Wellness - NABE SPA, siłownia, basen, sauny, strefa relaksu; 3 restauracje w tym jedna z najlepszych zakopiańskich restauracji – „Regionalna”, lobby bary, widokowe kawiarnie, rozległe tereny zewnętrzne z wiatami grillowymi, lądowisko dla helikopterów, bogata infrastruktura dla dzieci, stacja do ładowania pojazdów elektrycznych, miejsca parkingowe na zewnątrz i podziemnych garażach itd. bsługą na najwyższym poziomie. To wszystko by kompleksowo zadbać o luksusowy i komfortowy wypoczynek Gosci.
Nosalowy Dwór to również największe i najnowocześniejsze na Podhalu centrum konferencyjno – kongresowe – 23 sale, dla prawie 2000 osób z największym w regionie centrum kongresowym „Gerlach”dla 1200 osób, designerskie foyer o powierzchni 900 mkw., szatnie, business center, a także boardroomy, garderoby i recepcja to nowe przestrzenie i nowe możliwości organizacji eventów w Zakopanem. To właśnie w „Nosalowym” odbywają się największe wydarzenia w regionie jak cykl koncertów Nosalowy Muzycznie, pokazy mody sportowe widowiska transmitowane przez TV, wydarzenia ekonomiczno – społeczneczy jedne z największych w kraju bale sylwestrowe. Resort jest jedyną destynacją pod Tatrami z tak dużym potencjałem organizacyjnym i szeroką paletą możliwości zarówno dla segmentu MICE jak i Gości indywidualnych.
Niewątpliwym atutem „Nosalowego” jest też nowe, holistyczne NABE SPA – wyjątkowy, autorski projekt inspirowany otaczającą przyrodą i energią natury. NABE SPA powstało jako miejsce w którym można się zatrzymać, pobyć ze sobą, odpocząć. Prędkość świata, w którym żyjemy wir pracy, zakupów, marzeń nie do spełnienia zatracił w nas poczucie, że jesteśmy częścią Natury. Właśnie dlatego powstało NABE SPA ( NATURE & BEAUTY) by zachwycać Gości, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i potrafią docenić prawdziwą moc przyrody. NABE SPA to nie tylko profesjonalne zabiegi bazujące na masażach, rytuałach i pielęgnacji opartej o nieskazitelną mocy czterech żywiołów. To także zupełnie nowa, ekskluzywna odsłona pielęgnacji i relaksu, nowa aranżacja wnętrza, muzyka, aromaty, światło tworzące wyjątkową atmosferę tego miejsca.
W menu SPA znajdują się autorskie zabiegi, będące wizytówką nowego SPA. Wśród specjalnie zaprojektowanych rytuałów nie zabrakło propozycji dla mężczyzn, rodzin i dzieci. W ofercie znajdują się również zabiegi stworzone specjalnie z myślą o Gościach konferencyjnych i sektorze MICE.
Bogata infrastruktura resortu, świetna lokalizacja, najwyższa jakość usług i dbałość o Gościa oraz wyjątkowe, holistyczne NABE SPA sprawiają, że Nosalowy Dwór to miejsce godne polecenia przez cały rok, niezależnie od sezonu.
Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane., ul. Balzera 21 d, 34-500 Zakopane; www.nosalowy-dwor.eu
NABE SPA, Hotel Grand Nosalowy Dwór, poziom 0, tel. 18 20 22 330, e-mail: nosalowydwor@nabespa.pl, www.nabespa.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy