najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Pałac na Wodzie

Pałac na Wodzie
Jelenia Góra
58-500, Staniszów 23

kod SMS: TC.SPA.226 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA to jedyna w swoim rodzaju XVIII-wieczna rezydencja położona u podnóży Karkonoszy. Na ten wyjątkowy kompleks wypoczynkowy położony w Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej składają się nowoczesne apartamenty, luksusowe centrum SPA, pałacowa restauracja oraz dwie urokliwe oranżerie.

Nastrojowe SPA

SPA to miejsce, w którym podczas typowo relaksującego pobytu w pałacu spędzamy sporo czasu. Musi być nie tylko komfortowe, ale też przyjemne dla oka. Dlatego dla każdego architekta urządzenie tej przestrzeni jest dużym wyzwaniem.

„SPA w Pałacu na Wodzie pomyślane zostało na kształt swoistej oazy”.

Wykorzystano tutaj naturalne materiały, takie jak drewno, łupek oraz onyks i dlatego kolorystyka wnętrz jest wypadkową barw użytych tam surowców. Całość rozświetlają ozdobne panele, składające się z linii świetlnych oraz drewnianych desek. Dopełnieniem charakteru tych wnętrz jest replika krzesła Franka Lloyda Wrighta, składającego się z ozdobnych desek, dokładnie takich jak te w całym SPA.
W szesnastu nowocześnie wyposażonych gabinetach przeprowadzane są różnorodne zabiegi na twarz oraz całe ciało oparte na urządzeniach znanych marek takich jak BABOR I SKEYNDOR. Wykonywane są także zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej z użyciem najnowocześniejszych urządzeń laserowych: fotoodmładzanie, redukcja cellulitu i epilacja. Urządzenia tej klasy są dostępne w niewielu miejscach na Dolnym Śląsku.
W chwili obecnej dążymy również do tego, aby zabiegi odbywające się w naszym SPA zyskały sygnaturę ECO. Wprowadziliśmy nowy produkt jakim jest kąpiel w serwatce koziej, którą otrzymujemy z farmy „Kozia Łąka – sery łomnickie” - znanego w całej Polsce ekologicznego gospodarstwa z licznymi nagrodami.

Zapraszamy


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy