najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

SPA Czarny Groń

SPA Czarny Groń
Rzyki/ k. Andrychowa
34-125, Osiedle Praciaki 91

kod SMS: TC.SPA.173 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel & SPA Czarny Groń to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt turystyczny w miejscowości Rzyki usytuowany w malowniczej dolinie pośród gór. Swoją nazwę zawdzięcza szczytowi, u którego stóp się znajduje.
Kompleks do dyspozycji gości oddaje strefę basenowo-saunową oraz wyjątkowe SPA z szerokim wachlarzem zabiegów na ciało, twarz i włosy. Dzięki holistycznemu podejściu, wykwalifikowanemu personelowi oraz wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków, nasi goście mogą poczuć prawdziwy relaks i rozluźnienie, na który zasługują.
W ofercie znajduje się masaż klasyczny oraz szereg masaży relaksacyjnych, które pomogą przenieść się w stan odprężenia. Oferta zabiegów na ciało rozszerzona jest również o zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym odżywiamy i nawilżamy skórę ciała. Ich różnorodność umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań gości. Zabiegi na twarz wykonywane są przy użyciu kosmetyków profesjonalnych marek, które gwarantują najwyższą skuteczność wykonywanych terapii. Zabiegi są przeznaczone dla skór o różnorakich problemach, dobierane bezpośrednio przez kosmetologa.
Zabiegi dla par tj. masaże, peelingi, okłady na ciało, zabiegi na twarz, pobyt w łóżkach Soft Pack czy w Salvie in Terra, wykonywane w specjalnie przygotowanych do tego gabinetach dla dwojga, umożliwią spędzenie romantycznego czasu oraz zbliżą do siebie zakochanych.
Salve in Terra pozwala wykonać najbardziej zmysłowy zabieg SPA dla dwojga. Główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. Podczas zabiegu obie części unoszą się i opadają naprzemiennie, poruszając się jak skrzydła motyla, dzięki czemu para przybliża i oddala się od siebie. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, a wokół unosi się piękny zapach oraz zmieniają się kolory.
Najmłodsi goście również znajdą u nas coś dla siebie. Kolorowe warkoczyki, łąkowy manicure, tęczowa kąpiel, a także przyjemny masaż pozwolą poczuć się im jak Mała Księżniczka czy Mały Książe. Jest to również świetna okazja, żeby spędzić rodzinnie czas.
Urządzenia, które posiadamy, umożliwiają nam zwiększać efektywność zabiegów. Najnowsza opatentowana technologia sprzętu ICOONE® pozwala na działanie zarówno kosmetyczne jak i medyczne. Jest to jedyne urządzenie na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek.
Bezinwazyjny zabieg radiofrekwencji modeluje sylwetkę, wyszczupla, redukuje cellulit oraz napina skórę dzięki czemu staję się ona bardziej jędrna, co w odniesieniu do zabiegu na twarz, sprawia, że zmarszczki są zredukowane i wypełnione.
Soft Pack to unikalne wodne łóżko, które pozwala unosić się na wodzie, dryfować, wręcz poczuć stan nieważkości. Przyjemne ciepło, które otula nasze ciało sprawia, że składniki z kosmetyków nałożonych na ciało łatwiej wnikają w głąb skóry. Pozwala to na dopełnienie przyjemności i stanu relaksu zabiegów na ciało.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy