najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Spa z natury - APARTHOTEL CZARNA GÓRA

Spa z natury - APARTHOTEL CZARNA GÓRA
Biała Woda
57-51, Na Skarpie 4

kod SMS: TC.SPA.223 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
U nas niemożliwe staje się możliwe - NATURALNIE

Pozwól sobie na głębokie odprężenie w cudownym otoczeniu górskiej przyrody. W Spa z natury oczyścimy Twój umysł z negatywnych myśli i obudzimy Twoje naturalne piękno. Nasz cel to przywrócenie Ci równowagi i sił witalnych, które tracisz każdego dnia.

Wybierz spośród bogatej oferty profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz niezapomnianych ceremonii i rytuałów i pozwól nam zaopiekować się Tobą, a do Twojego ciała i umysłu powróci spokój i dobre samopoczucie.

Nasze autorskie zabiegi zostały opracowane z największą precyzją i troską o szczegóły, by jak najlepiej zadbać o Twoją skórę i dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń. Skuteczność zawdzięczają połączeniu naszej wiedzy i pasji z bogactwem najcenniejszych naturalnych składników: czystych glinek, ziół, kwiatów i szlachetnych olejów.

Zapraszamy także do naszej strefy basenowej i saunarium, gdzie również możesz zadbać o zdrowie i urodę oraz wzmocnić efekty zabiegów pielęgnacyjnych.

Zgodnie z holistycznym podejściem, w Spa z natury w pełni wykorzystujemy skarby oferowane przez otaczającą nas przyrodę - nie tylko w ofercie pielęgnacji skóry, ale również w daniach kuchni beauty.Oferujemy:

Spersonalizowane zabiegi na twarz Połączenie ekskluzywnej marki z naturalnymi produktami o optymalnej koncentracji składników aktywnych pozwoli dobrać idealny zabieg do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.
Naturalne rytuały na ciało Indywidualnie tworzone rytuały, komponowane z naturalnych składników, które przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie wariant z szerokiej palety dobroci dla ciała i zmysłów: olejków eterycznych, olejów, suszy, naparów, minerałów, soli, kwiatów i ziół.

Autorskie masaże Ich nieocenione, dobroczynne właściwości sprawią, że odzyskasz energię i witalność. Pozwolą się zrelaksować i wyciszyć, a także zredukują bóle mięśni, ujędrnią skórę i pomogą ukształtować sylwetkę.

Spa dla każdego – naturalnie! Dobre samopoczucie i zdrowy wygląd jest tak samo ważny dla dużych i małych - dysponujemy ofertą zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Masaż Shantala, zabiegi na ciało i twarz oraz pielęgnacja dłoni i stóp dla dzieci i nastolatków wykonywane są na naturalnych certyfikowanych kosmetykach, przeznaczonych specjalnie do potrzeb młodej skóry.

Piękno i harmonia z natury

Podczas odpoczynku w górach pozwól sobie na jeszcze głębsze odprężenie – skorzystaj z zabiegów pielęgnacyjnych w SPA z natury w Aparthotelu Czarna Góra.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy