najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Uroczysko Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów
Niemcza
58-203, Gola Dzierżoniowska 21

kod SMS: TC.SPA.190 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
UROCZYSKO SIEDMIU STAWÓW LUXURY HOTEL - SPA PRESTIGE AWARD

Na doskonałe SPA powinny składać się: wyjątkowa przestrzeń, bardzo dobre wyposażenie oraz wysokiej jakości marka kosmetyczna, na której wykonywane są zabiegi. Wszystkie te elementy znajdziemy w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel. Spa by L’Occitane to prawdziwa kraina relaksu, połączenie komfortu z ekologicznym i holistycznym dbaniem o zdrowie i urodę.

SPA by L’Occitane to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku. Słowem - prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Poczynając od receptury, poprzez dobór najlepszych składników, po zapach i konsystencję – organiczne kosmetyki L’Occitane są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Niezwykłe zapachy, kojące zmysły barwy ziemi, delikatne oświetlenie zaprojektowane tak, aby każda chwila dawała wytchnienie. Zabiegi opierają się na technikach manualnych, które zostały doprowadzone do perfekcji. Stosowane są tu wyłącznie naturalne metody poprawy zdrowia i wyglądu, bazując na najwyższej jakości naturalnych składnikach.

Komfortowa strefa SPA, gdzie goście mogą kompleksowo zadbać o ciało i zmysły, stanowi dopełnienie niesamowitych pejzaży i wyjątkowej architektury. Na strefę SPA składają się: cztery pojedyncze gabinety, strefa dla dwojga, sauna fińska i parowa oraz strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Uroczysko jest wymarzonym miejscem dla osób, które chcą holistycznie dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Na terenie obiektu znajdują się także: basen, jacuzzi, sale fitness i cardio oraz studio masażu zdrowotnego. Co istotne – dba się tu o gości całościowo, dobierając do preferencji osób dedykowane zabiegi, rodzaj odpoczynku czy też menu np. dietetyczne, bezglutenowe, dla kobiet w ciąży.

Okolica Uroczyska Siedmiu Stawów słynie z wyjątkowych krajobrazów, które pozwalają na błogi relaks na łonie natury. Wzrok przykuwa wyjątkowy pejzaż: lasów i rozległych pól, wśród których ukryte jest Uroczysko Siedmiu Stawów. Usytuowanie obiektu jest wyjątkowe, bowiem położony jest on na terenie objętym ochroną przyrody (program Natura 2000), którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków zwierząt. Za szczególnie cenne uznano tutaj: bogatą szatę roślinną, faunę motyli oraz zespół ptaków leśnych. Uroczysko rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku.

Zdrowa kuchnia, bazuje tu na lokalnych, wysokiej jakości produktach naturalnych oraz własnych, ekologicznych uprawach. Menu inspirowane jest głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej, znajdzie się tu również ciekawa oferta dla wegetarian i wegan. Różnorodne pakiety pobytowe dają możliwość pełnej regeneracji sił fizycznych ale również odpoczynku mentalnego oraz beztroskiego relaksu w cieniu renesansowego zamku z wyjątkową historią.
Oferta Uroczyska Siedmiu Stawów skierowana jest do świadomego gościa, który lubi i chce odpoczywać świadomie – jedząc zdrowe posiłki, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie oraz wybierając miejsca, które funkcjonują zgodnie z filozofią eko. O wszystkie te aspekty zadba Uroczysko Siedmiu Stawów, który zapewnia regenerację sił i wypoczynek dla najbardziej wymagających gości. Zamek zachował charakter epoki Odrodzenia ale co ważne – zastosowano w nim eko-rozwiązania: pompę ciepła, biologiczną oczyszczalnię ścieków oraz system szarej wody. To doskonała propozycja na dłuższy urlop wraz z całą rodziną, jak również weekendowy pobyt w oazie relaksu, dzięki któremu można odzyskać równowagę i zadbać o swoje zdrowie.

Więcej na www.uroczysko7stawow.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy