najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Velvet Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Velvet Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Łódź
90-552, Kopernika 38

kod SMS: TC.SPA.228 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Velvet Clinic jest wyjątkowym centrum medycyny estetycznej i laseroterapii . Specjalizujemy się w depilacji laserowej, wykonywanej za pomocą dwóch najnowszych laserów: LightSheer Duet i Soprano Ice Platinum. Zajmujemy się także kompleksowym odmładzaniem, zamykaniem rozszerzonych naczyń krwionośnych, usuwaniem przebarwień, blizn i rozstępów. Pracujemy na platformie laserowej Alma Harmony XL Pro, umożliwiającej rozwiązanie problemów estetycznych podczas jednej procedury zabiegowej. Ponadto wykonujemy zabiegi modelowania i kształtowania sylwetki przy wykorzystaniu takich urządzeń, jak Endermologie LPG Alliance.

Klinika dba o najwyższe standardy, stosując wyłącznie produkty renomowanych firm i bezpieczny, certyfikowany sprzęt medyczny.

Personelem naszej kliniki są wyspecjalizowani fachowcy, którzy od 10 lat dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług, a także o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta. Nasi eksperci dobierają zabiegi indywidualnie do potrzeb, kierując się przy tym wiedzą i długoletnim doświadczeniem.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy