najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Zamek Kliczków

Zamek Kliczków
Osiecznica
59-724, Kliczków 8

kod SMS: TC.SPA.224 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Zamek Kliczków to historyczne centrum konferencyjno-wypoczynkowe. Leży w Borach Dolnośląskich obok Bolesławca u zbiegu autostrad A4 i A18. Znakomicie skomunikowany, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do aktywnego, zdrowego wypoczynku z całą rodziną. Dysponuje również siedmioma zróżnicowanymi salami konferencyjnymi, a także bogato wyposażonym centrum SPA&Wellness z basenem.
Centrum SPA w Zamku Kliczków jest miejscem, gdzie każdy może przenieść się do świata relaksu, odprężenia i odpoczynku, dzięki czemu można uzyskać harmonię pomiędzy duszą i ciałem…
Wykwalifikowany i doświadczony personel Zamkowego Centrum SPA oraz holistyczna dbałość o klienta pozwalają nam na indywidualne dobranie i dostosowanie rytuału, terapii, masażu. Zabiegi wykonywane są zawsze z należytą starannością, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Personel Zamkowego Centrum SPA wspierany przez najnowsze technologie sprzętowe oraz pielęgnacyjne dobiera indywidualny program pielęgnacji dla każdej osoby.
Zamkowe Centrum SPA pozwala skorzystać z licznych zabiegów odnowy biologicznej - regenerujących, upiększających i odmładzających ciało. W trakcie pierwszej wizyty odbywają się konsultacje ze specjalistami (kosmetologiem, fizjoterapeutą, masażystą). W ten sposób poznajemy indywidualne potrzeby i oczekiwania każdej z osób oraz możemy ustalić odpowiednio pod tym kątem program pielęgnacyjny.
W naszej ofercie znajdują się pokoje ze specjalistycznym sprzętem do masażu i odnowy biologicznej:
- gabinet do masażu
- gabinet do pedicure
- gabinet do masażu lub
- gabinet do zabiegów na ciało
- gabinet z wanną z hydromasażem
- gabinet z biokapsułą
- gabinet do manicure
- gabinet do zabiegów na twarz
To właśnie u nas można doświadczyć geniuszu twórców kosmetyków ILUA i na własnej skórze poczuć ich innowację. W kosmetykach ILUA znajdują się skrupulatnie dobrane substancje aktywne pochodzące z roślin rosnących w najdalszych zakamarkach naszej planety, od syberyjskiej tajgi po lasy deszczowe Amazonii, od afrykańskiego buszu po patagońskie pampasy, od skandynawskich lodowców po wybrzeża Antypodów.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy