najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

AC by Marriott Wrocław

AC by Marriott Wrocław
Wrocław
50-071, Plac Wolności 10

kod SMS: TC.SPA.230 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
AC SPA
AC SPA znajduje się w oryginalnych i zabytkowych podziemiach hotelu AC by Marriott Wrocław. Strefa ta jest dostępna dla gości hotelowych, ale i również dla osób, które nie korzystają z usług noclegowych.
Godziny otwarcia AC SPA to 7:00 – 22:00 w tygodniu, od 8:00 – 21:00 w weekendy. W tym czasie do Państwa dyspozycji pozostaje obsługa SPA.
AC SPA posiada 3 strefy – Strefa SPA, Strefa Saun i Strefa Fitness

Strefa SPA i sauny
Jeśli chcesz sprawić, aby Twój dzień był idealny, skorzystaj z basenu. Wymiary (15m x 6m x 1,30m) pozwolą  wykonywać ćwiczenia, takie jak w basenie sportowym. Może on również spełniać funkcje rekreacyjne - jeśli chcesz grać w piłkę lub ćwiczyć z instruktorem aqua aerobic. Jeśli nie potrafisz pływać, ale zawsze chciałeś się nauczyć, wreszcie jest ku temu okazja! Obsługa SPA posiada uprawnienia instruktorów pływania, więc po prostu zapytaj o indywidualną lekcję.
Potrzebujesz się rozgrzać i zrelaksować po chłodnym, ciężkim dniu? Zapraszamy do sauny suchej i łaźni parowej, gdzie zapachy i efekty świetlne sprawią, że poczujesz się bardzo komfortowo. Olejki eteryczne ułatwią oddychanie, a wysokie temperatury pomogą oczyścić organizm.
Kwintesencją relaksu był zawsze masaż wodny - jacuzzi. Poznaj nowoczesną kąpiel z hydromasażem w dwóch trybach pracy, w zależności od Twoich potrzeb. Dysze wodne umożliwiają rozluźnienie mięśni po treningu w siłowni, ale także po ciężkim dniu pracy lub podróży.

Strefa Fitness
Nasza siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać dobrą sylwetkę.
Na bieżniach, orbitrekach i rowerach zostało zainstalowanie oprogramowanie Life Fitness, pozwalające zapisać indywidualne wyniki i modyfikować treningi poprzez aplikację mobilną.
W sali fitness znajdziesz dodatkowo sprzęt do jogi, maty do ćwiczeń, piłki i hantle. Dla uzyskania najlepszych efektów, poproś jednego z naszych osobistych trenerów o pomoc w zaplanowaniu swojego treningu.
Od 8 marca 2018 zapraszamy na bezpłatne treningi jogi z instruktorem – Joga for Office – zajęcia przeznaczone dla osób, które wykonują pracę biurową.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy