najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Anders Hotel w Starych Jabłonkach

Anders Hotel w Starych Jabłonkach
Stare Jabłonki
14-133, Spacerowa 2

kod SMS: SPA.119 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
SPA Hotelu Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach to miejsce, gdzie ciało i zmysły koi natura. Przepiękne otoczenie, pachnące sosnowe lasy i czyste wody jezior sprzyjają odnowie ciała i ducha. W skład kompleksu SPA Hotelu Anders wchodzi 8 komfortowych gabinetów, Świat Mazurskich Saun” z tepidarium (sauna sucha, parowa, infrasauna) oraz basen. Wykwalifikowany personel szczególnie dba o przybyłych Gości. Masaże klasyczne i orientalne, rytuały relaksacyjne i upiększające działają jak balsam dla ciała i duszy. Seanse w saunach, kąpiele w basenie oraz wanny do hydromasażu przynoszą kojący spokój. Naturalne receptury kosmetyków uznanych na świecie marek pobudzają zmysły, dają oczekiwane efekty. NaturalSPA to profesjonalnie wyposażone gabinety i obsługa na najwyższym poziomie, relaks i odpoczynek – Naturalnie na Mazurach!
SPA Hotelu Anders to miejsce, gdzie prym wiedzie natura. W bogatej ofercie zabiegów znajduje się pakiet „Naturalnie na Mazurach” oraz „Rajska Jabłoń”, bo natura i jabłka to elementy, które dominują w Starych Jabłonkach.
Hotel Anders znalazł się w pierwszej trójce najlepszych hoteli SPA w Polsce w XII edycji konkursu SPA PRESTIGE AWARDS 2018 w dwóch kategoriach: Najlepsze Eco SPA i Najlepsze Family & Baby SPA oraz w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej najlepszych obiektów SPA w Polsce.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy