najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

APARTHOTEL CZARNA GÓRA

APARTHOTEL CZARNA GÓRA
Biała Woda
57-51, Na Skarpie 4

kod SMS: SPA.223 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
SPA Z NATURY - relaks w Strefie Czystego powietrza
Naszym celem jest przywrócenie Ci równowagi utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Nie porywamy się na rzeczy niemożliwe, chcemy przywrócić Ci dobre samopoczucie i Twoje naturalne piękno. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powrócił spokój i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli. Dzięki połączeniu naturalnych składników razem z naszą wiedzą i pasją stworzyliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz niezapomnianych rytuałów Spa.
W cudownym otoczeniu i górskim klimacie oraz Strefie Czystego Powietrza z największą dbałością i precyzją nasze autorskie zabiegi wykorzystujące najcenniejsze składniki naturalne: czyste glinki, zioła, kwiaty i szlachetne oleje dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Dbałość o zdrowie i urodę odnajdziesz również w naszej strefie basenu relaksacyjnego i saunarium. Jesteśmy wyjątkowi korzystając z otaczającej nas przyrody równocześnie łącząc ją z daniami kuchni beauty. Z radością dzielimy się z Tobą tym szczególnym miejscem.

Spa z Natury znajduje się w Aparthotelu Czarna Góra stanowiącego część nowoczesnego ośrodka górskiego Czarna Góra Resort, zlokalizowanego u podnóża Czarnej Góry w miejscowości Sienna na Dolnym Śląsku. To wyjątkowe miejsce aktywnego wypoczynku o każdej porze roku – oferuje nowoczesną infrastrukturę narciarską, bogatą bazę noclegową i gastronomiczną i aż 60 hektarów wypełnionych atrakcjami terenów rekreacyjnych.« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy