najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Aries Hotel & Spa

Aries Hotel & Spa
Zakopane
34-500, M.Zaruskiego 5

kod SMS: SPA.144 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
„W ARIES Hotel & SPA Zakopane tworzymy miejsce, w którym przywracamy najlepsze tradycje hotelarskie w lokalizacjach sprzyjających wypoczynkowi. Tutaj ludzie i relacje ich łączące są kluczowe, a Goście otaczani są autentyczną opieką z dbałością o detale. Wnętrza stworzone z szacunkiem dla historii i kultury regionu, pozwalają osiągnąć Gościom wewnętrzny spokój, którzy spędzając czas z rodziną, jednocześnie mają biznesowy świat w zasięgu ręki. Powroty naszych Gości są dla nas za każdym razem małym świętem. Nasz standard i pasja inspirują innych” .
Aries Hotel & SPA Zakopane powstał w dawnym Domu Turysty - legendarnym schronisku PTTK w samym sercu Zakopanego. Zachowane elementy zabytkowej przeszłości obiektu podkreślają autentyczny charakter miejsca i dają mu prawdziwą „duszę”. Hotel emanuje przytulną atmosferą, która została wykreowana przy użyciu naturalnych materiałów: drewna, kamienia i zastosowaniu we wnętrzach naturalnej palety barw. Regionalne elementy zdobnicze zastosowano na wzorzystych wykładzinach, meblowych okleinach i dekoracyjnych drewnianych panelach – podkreślają one związek hotelu z miejscem i jego dorobkiem kulturowym.
„Czas mierzymy chwilą relaksu”…
Aries Spa powstało z potrzeb i marzeń współczesnych kobiet o miejscu relaksu.
Z połączenia pasji i doświadczenia renomowanych marek powstała bogata oferta zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry dla oceny indywidualnych potrzeb. W dziewięciu profesjonalnie wyposażonych gabinetach czeka na Gości specjalnie przygotowana oferta zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Wyjątkowym doznaniem są autentyczne masaże tajskie i balijskie. W ARIES Hotel & SPA Zakopane przygotowana została specjalna Strefa Wellness. Jej najważniejszym atutem jest basen z wodą termalną, w którym znajdują się leżanki i siedziska do masażu wodnego oraz dwa zadaszone jacuzzi zewnętrzne z widokiem na Giewont. W zimie można tu zażywać kąpieli w śnieżnej scenerii, a latem cieszyć się wschodami i zachodami słońca. Aries Spa to miejsce, w którym relaks staje się codziennością.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy