najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

BRISTOL**** ART & MEDICAL SPA

BRISTOL**** ART & MEDICAL SPA
Busko Zdrój
28-100, 1 Maja 1

kod SMS: SPA.130 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Bristol**** ART & Medical SPA to wyjątkowe miejsce, w którym sztuka przeplata się z terapią, a terapia jest sztuką. To najlepsza tradycja leczenia połączona z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Tradycyjne leczenie na bazie buskich wód w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym leży u podstaw holistycznego podejścia do procesu powrotu do zdrowia – od trafnej diagnozy, aż po skuteczną rehabilitację i relaksację oraz działania profilaktyczne. To obiekt, który tworzy nową definicję sanatorium, z ultranowoczesnym medical center.
Bristol**** ART & Medical SPA to jedyny obiekt sanatoryjno-hotelowy w Polsce, gdzie powietrze jest krystalicznie czyste, dzięki zainstalowanym urządzeniom, które elektrostatycznie oczyszczają, nawilżają i jonizują przestrzeń hotelową. To jeden z nielicznych obiektów w Polsce, gdzie basen oczyszczany jest nanosrebrem o działaniu bakteriobójczym i antyseptycznym.
Bristol**** ART & Medical SPA dysponuje również unikalną w Polsce bieżnią antygrawitacyjną, z technologią wynalezioną przez NASA – dzięki niej ciało zostaje odciążone nawet do 80 procent swojej masy, a pacjenci czują, jakby unosili się w powietrzu. Bieżnia jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów po uszkodzeniach w obrębie wszystkich stawów kończyn dolnych, stawów biodrowych, kolanowych i skokowych.
W Bristol**** ART & Medical SPA właściciele wierzą w uzdrawiającą moc sztuki i w to, że człowiek, który z nią obcuje sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia, dlatego specjalnie dla swoich gości zgromadzili blisko 200 dzieł sztuki polskich artystów, m.in. Sylwestra Ambroziaka, Marii Anto, Stanisława Baja, Kuby Bąkowskiego, Edwarda Dwurnika, Antoniego Fałata, Zbigniewa Frączkiewicza, Maurycego Gomulickiego i wielu innych.
W 4-gwiazdkowym kompleksie znajduje się 71 pokoi i 42 gabinety zabiegowe. Do dyspozycji gości, oprócz basenu i saun, jest również kawiarnia, restauracja, Boutique Cafe, winiarnia, salon kominkowy z biblioteką, ogród rzeźby, taras w koronach drzew oraz parking podziemny.

KONTAKT:
Bristol**** ART & Medical SPA
ul. 1 Maja 1
28-100 Busko-Zdrój


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy