najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Centrum Zdrowia i Urody American Dreams Health & Beauty

Centrum Zdrowia i Urody American Dreams Health & Beauty
Zaskale
34-424, ul. Skałka 1

kod SMS: TC.SPA.204 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
American Dreams - miejsce na Podhalu, gdzie mogą Państwo zaznać pełnego relaksu, odnaleźć idealną harmonię ciała i ducha, miejsce ekskluzywne spełniające najwyższe standardy, które czeka właśnie na Was! Tym co wyróżnia nas na rynku jest indywidualne podejście do każdego gościa odwiedzającego nasz obiekt. Dzięki kompleksowej ofercie i wykwalifikowanej obsłudze jesteśmy w stanie zaoferować usługi dostosowane do potrzeb i czasu jaki klient pragnie poświęcić na poprawę swojego samopoczucia.
W American Dreams działamy kompleksowo. Metamorfoza to proces, który wymaga czasu i wielokierunkowego działania. Dlatego American Dreams to nie tylko day SPA, ale także centrum zarządzania zdrowiem i urodą, gdzie pod okiem specjalistów, za pomocą różnorodnych środków, poprawią Państwo nie tyko swoją urodę, ale i ogólny stan zdrowia i kondycję.
W naszej ofercie znajdą Państwo: zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała renomowanych światowych marek, zabiegi z zakresu spa & wellness, bezpieczne zabiegi dla kobiet w ciąży, zajęcia fitness, zdrowotne oraz firmowy salon fryzjerski Togethair.
Dysponujemy poradnią specjalistyczną – podologiczną, kosmetologiczną, trychologiczną, dietetyczną oraz fizjoterapeutyczną.

Czym wyróżniamy się na tle innych obiektów w regionie?

Przede wszystkim bardzo rozbudowaną ofertą, w której znajdą Państwo topowe i innowacyjne zabiegi oraz nowości, takie jak m.in.: infuzja tlenowa DermaOXY, Metaterapia Dematude, Icoone – urządzenie do modelowania sylwetki i liftingu twarzy, MikroCamerę HD PRO do diagnostyki trychologicznej, kosmetologicznej i podologicznej, Podoskop - do nowoczesnej diagnostyki stóp, urządzenie Hydroimpact do wodorowej terapii anti-ageing, czy zabiegi na ciało NEA SPA bazujące na autorskich technikach masażu, łączące pielęgnację z relaksem.
Jakość, to coś, co niesłychanie się dla nas liczy. W każdym wymiarze – od ekskluzywnie zaaranżowanych wnętrz poczynając, poprzez wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz kosmetyki i sprzęt, na higienie i sterylności kończąc. Wszystko to, po to aby każdy odwiedzający nas gość miał poczucie bezpieczeństwa, które przekłada się na miarodajnie na odczucia komfortu i relaksu.
Możecie Państwo obejrzeć naszą pełną ofertę na https://www.american-dreams.pl/


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy