najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Herbarium Hotel & Spa

Herbarium Hotel & Spa
Chomiąża Szlachecka Gmina Gąsawa
88-410, Chomiąża Szlachecka 2

kod SMS: TC.SPA.153 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Herbarium Hotel & SPA - zakątek, o którym nie miałeś pojęcia....
Herbarium Hotel & SPA położony jest w malowniczej Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy. Zespół dworsko-parkowy składa się z zabytkowego Starego Dworu, stylowego Nowego Dworu
i rustykalnej oficyny. Wszystkie budynki połączone są wygodnym podziemnym łącznikiem.
Wnętrza każdego z 54 pokoi, w tym 5 apartamentów, urządzone są z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy, w sposób zapewniający Gościom komfort i luksus.
Hotel mieści się na terenie 6 ha zabytkowego parku tuż nad brzegiem krystalicznie czystego Jeziora Chomiąskiego. Liczne romantyczne zakątki, urocze alejki wijące się wśród starego drzewostanu, malownicze stawy, pozwalają zgubić się wśród zieleni i prawdziwie odpocząć.
Historia obiektu sięga aż XIII wieku. Był on własnością rodu Nałęczów.

Harmonijne połączenie historii zabytkowego dworu z nowoczesnym designem i komfortem to wizytówka obiektu. Budynek Starego Dworu pochodzi z XIX wieku i objęty jest stałą, konserwatorską opieką. W nowocześnie urządzonych wnętrzach zachowały się zabytkowe elementy – ceglane ściany i piękne łukowe sklepienia.

Motywem przewodnim Herbarium Hotel & SPA są zioła. Ich subtelny aromat unosi się w ogrodzie
i w parku, pozwalając się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości. Cudowne właściwości terapeutyczne i walory smakowe ziół wykorzystywane są w Herbal SPA oraz Restauracji Werbena.
Uprawiane w hotelowym ogrodzie i zbierane przez Szefa Kuchni zioła są nieodzownym składnikiem aromatycznych potraw kuchni zgodnej z filozofią slow-food. Wszystkie dania oparte są na świeżych, regionalnych produktach.
Strefa Wellness z zachwycającym basenem z panoramicznym widokiem na jezioro i park oraz imponujące jacuzzi z gorącą wodą, pozwolą odreagować stresy i problemy dnia codziennego z dala od miejskiego zgiełku. Po kąpieli można odprężyć się w Strefie Relaksu słuchając szumu wody
i podziwiając cudowne widoki za oknem.
Saunarium składa się z niezwykle efektywnej sauny parowej z możliwością łaźni błotnej, sauny Infra-Red – wykorzystującej promienie podczerwone, które działają bezpośrednio na zbolałe mięśnie, ziołowej sauny fińskiej oraz sensorycznej wypoczywalni solankowej, wykorzystujące dobroczynne właściwości inhalacji oraz światła.
Doskonałe warunki do treningu zapewni Sala fitness wyposażona w profesjonalny sprzęt kardio
i siłowy. Osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem docenią zajęcia aerobicu, aqua aerobiku, zumby, jogi oraz zajęcia w terenie: nordic walking, jogging.
Herbal Spa w pełni wpisuje się w wizję nowoczesności respektującej człowieka i jego otoczenie.
W unikalnej aranżacji łączącej zabytkowe elementy architektury ze stylem zdecydowanie nowoczesnym i zapewniającym pełen komfort wypoczynku do zabiegów wykorzystywane są aktywne bio – kosmetyki organiczne, naturalne składniki oraz pieczołowicie pielęgnowane zioła z hotelowego ogrodu.
Amatorzy aktywnego wypoczynku, zwolennicy pływania i sportów wodnych zachwyci plaża i przystań nad jeziorem wyposażona w sprzęt wodny: kajaki, rowery wodne, pływające plaże. Na terenie Hotelu znaleźć można trasy rowerowe oraz ścieżki do Nordic Walkingu, a okoliczne jeziora to idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy. Lasy położone niedaleko Herbarium Hotel & SPA są wręcz stworzone dla myśliwych.
Cisza i spokój to atuty Herbarium Hotel & SPA. Panująca na teranie całego obiektu atmosfera oraz wszechobecny zapach ziół pozwala dogłębnie się zrelaksować.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy