najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Bania **** Thermal & Ski Sielsko Anielsko Spa

Hotel Bania **** Thermal & Ski Sielsko Anielsko Spa
Białka Tatrzańska
34-405, ul. Środkowa 181

kod SMS: SPA.171 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Witojcie na Bani!
U stóp największego ośrodka narciarskiego w Polsce – Kotenicy Białczańskiej, położony jest czterogwiazdkowy Hotel Bania **** Thermal & Ski. W hotelu znajdują się 262 komfortowe pokoje i apartamenty, zaprojektowane według góralskiej tradycji architektonicznej, trzy restauracje, kawiarnia widokowa, kolorowa sala zabaw, niezwykła strefa wellness & spa, oraz centrum konferencyjne mogące pomieścić nawet 1 000 osób. Doskonale odnajdą się tu goście w każdym wieku, również ci najmłodsi. Pomyślano nie tylko o wygodnych łóżkach i łazienkach, ale także o nowoczesnej narciarni. Można w niej po szaleństwach w śniegu pozostawić mokrą odzież i sprzęt.
Na zewnątrz działa zimowy plac zabaw, który latem zamienia się w mini-park rozrywki z summer tubingiem, tyrolką, boiskami sportowymi, karuzelą, gokartami i wieloma innymi atrakcjami.
Zarówno w sezonie letnim jak i zimowym odbywają się animacje tematyczne przeznaczone dla najmłodszych. Dzięki temu dzieci spędzają czas kreatywnie zdobywając nowe umiejętności (np. kucharskie, barmańskie, taneczne, fotograficzne), a rodzice mają więcej czasu dla siebie.

Hotel połączony jest korytarzem z kompleksem basenów termalnych. Terma Bania to 8 500 m.kw wodnych rozrywek. Praktycznym pomysłem jest podzielenie obiektu na trzy strefy. W Strefie Zabawy dzieci (i dorośli) mogą korzystać ze zjeżdżalni o łącznej długości 300 m, armatek, kaskad, jacuzzi, brodzika i innych atrakcji. W Strefie Relaksu znajdziemy szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego, drink bar i restaurację a`la carte. Dodatkowo goście mogą korzystać z saunarium oraz wyjątkowego spa – Powrót do Żródła.

Sielsko Anielsko Wellness & Spa – poczuj się dobrze we własnej skórze.
Strefa Sielsko to cztery sauny, niecka wodna z hydromasażem, studnia góralska (beczka chłodząca), pokój relaksu oraz kameralna biblioteka z kominkiem. Warto przybliżyć dwie z saun, które są wyjątkowe. Pierwsza z nich chlebowa po raz pierwszy w Polsce pojawiła się właśnie w Hotelu Bania. Piec chlebowy ogrzewa pomieszczenie wypełniając je aromatem wypiekanego pieczywa, które później można skosztować. Temperatura w tej saunie nie przekracza 40 stopni Celsjusza, a kąpiel w tej saunie zalecana jest osobom o chorych stawach. Drugim bardzo aromatycznym miejscem jest sauna jodłowa. Gałęzie jodłowe rozłożone na podłodze i piec wykończony miedzianą koroną, w której znajdują się szyszki. To wszystko sprawia, że w powietrzu unosi się niesamowita woń lasu.

Strefa Anielsko to miejsce stworzone do odpoczynku i chwili relaksu, które jednocześnie dba o Twoje piękno, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Strefa Anielsko to 7 gabinetów zabiegowych, wśród nich gabinet dla dwojga oraz salon fryzjerski, ale przede wszystkim to kadra ekspertów pracujących z pasją i zaangażowaniem na najlepszych kosmetykach takich marek jak Pevonia, Kurland i Maria Galland. Wiodące zabiegi to “Geneo”, który jest świetnym rozwiązaniem na zdrowy i promienny wygląd skóry, oraz masaż ciała stemplami Permanent Contour, poprawiający jędrność skóry i pobudzający metabolizm.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy