najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Barczyzna Medical SPA

Hotel Barczyzna Medical SPA
Barczyzna
62-330 Barczyzna 12

kod SMS: SPA.222 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
HOTEL BARCZYZNA MEDICAL SPA

W samym sercu Wielkopolski, zaledwie pół godziny od Poznania znajduje się Hotel Barczyzna Medical SPA. To niezwykłe
i klimatyczne miejsce, gdzie bliskość natury, świeżość
i przestrzeń spotykają się z minimalizmem, prostotą i designem.
Obiekt liczy 46 pokoi i oferuje ponad 100 miejsc noclegowych
w standardzie 3-gwiazdkowym (już wkrótce planowane jest zwiększenie kategoryzacji do 4*).
W tym roku Hotel wzbogacił się o nowe skrzydło, w którym znajduje się m.in. Strefa Medical SPA. To holistyczne miejsce z bogatą ofertą rytuałów piękna, zapewniających cudowne doznania i prawdziwe odprężenie. Do współpracy zaprosiliśmy luksusowe marki kosmetyczne – Aromatherapy Associastes, Dermaquest i Kurland, których produkty łączą bogactwo naturalnych składników ze skutecznością działania.
Barczyzna Medical SPA to także idealne miejsce do aktywności i zadbania o zdrowie! Jako jedno z pierwszych SPA w Polsce posiadamy w swojej ofercie diagnostykę SCIO Biofeedback (biorezonans), która w połączeniu z szerokim wachlarzem masaży leczniczych, zabiegów fizykalnych i terapii manualnych, pozwala skutecznie walczyć z bólem i innymi dolegliwościami, regenerując i przywracając witalność. Dla aktywnych polecamy także Milon – najnowocześniejszy system do treningu obwodowego, zajęcia aqua aerobiku, aqua rowery czy nordic walking.
Niezapomnianych wrażeń dostarcza relaks w Strefie Wellness. Basen z wodą strukturyzowaną i przeciwprądami; do tego jacuzzi i system białych kąpieli jonowych, strefa saun (sauna sucha, IR, sanarium, łaźnia fińska) i słoneczna łąka z lampami kolagenowymi i UV – to wszystko zapewni moc niezapomnianych atrakcji!
Wieczorami zapraszamy naszych Gości do Sali Klubowej na kręgle, bilard czy darta. Doskonała zabawa w gronie najbliższych i przyjaciół gwarantowana.
Całości dopełnia kuchnia, w której tradycyjne smaki Wielkopolski przyprawiamy kreatywnością i ekstrawagancją.
Nie zapominamy również o biznesie – 4 różnej wielkości, w pełni wyposażone sale konferencyjne i duża przestrzeń na zewnątrz do doskonała sceneria na inspirujące szkolenie i fantastyczną integrację.

Hotel Barczyzna Medical SPA to natura na wyciągnięcie ręki, świeże powietrze, spokój i odprężenie, a do tego kameralna atmosfera i indywidualne podejście do każdego Gościa – serdecznie zapraszamy!

BARCZYZNA 12
62-330 NEKLA


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy