najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Buczyński**** Medical Spa

Hotel Buczyński**** Medical Spa
Świeradów Zdrój
59-850, Prusa 2

kod SMS: SPA.238 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Buczyński Medical&SPA jest nowym obiektem rodziny Buczyńskich - właścicieli Park Hotelu funkcjonującego od blisko 20 lat. Hotel posiada 96 pokoi oraz 1000 m2 strefy Medical & SPA. Baza zabiegowa, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych kuracji pomagających w różnych schorzeniach zdrowotnych oraz bólach pourazowych. Hotel wyróżnia się również wyjątkową ofertą zabiegów orientalnych: ajurveda, masaże tajskie, balijskie oraz ekskluzywne zabiegi na twarz z użyciem kosmetyków renomowanej francuskiej marki Purles.
Do dyspozycji gości jest duży, ozonowany basen z widokiem na wyciąg orczykowy – Bambino Ski, 2 sauny; sucha i parowa, oraz jacuzzi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Hotel dysponuje przestronną, klimatycznie urządzoną salą restauracyjną, gdzie Szef Kuchni rozpieszcza gości wykwintnymi, autorskimi daniami oraz barem, w którym serwowane są wyszukane koktajle oraz drinki.
Goście hotelu mogą korzystać również z dodatkowych atrakcji takich jak; sala fitness oraz cardio, pokój zabaw dla dzieci, piłkarzyki, stół do ping ponga lub stół bilardowy.
Z myślą o wymagających gościach hotel oferuje wachlarz ciekawych pakietów pobytowych – dostosowanych do obowiązującego sezonu i pory roku.
W obiekcie znajduje się również nowoczesne zaplecze konferencyjne. Sala konferencyjna dla 84 osób wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, klimatyzację, tablicę flipchart oraz wszystkie materiały niezbędne do szkoleń firmowych. Organizacja przerw kawowych dla grup również nie jest
problemem. Hotel ułatwia gościom grupowym możliwość skorzystania z oferty imprez integracyjnych, uroczystych kolacji czy bali firmowych poprzez kompleksową organizację tych Eventów.
Hotel Buczyński to doskonały wybór zarówno dla gości ceniących ciszę i spokój, jak i dla tych, którzy chcieliby być bliżej centrum. Obiekt znajduje się w odległości około 50 m od Domu Zdrojowego oraz Deptaku Miejskiego, ale jego położenie z dala od głównej ulicy zapewnia wypoczynek nie zakłócony odgłosami miasta.
Obiekt znajduje się również około 1 km od miejsca, w którym rozpoczyna się większość pieszych szlaków turystycznych. Dla aktywnych gości oferuje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kijów do nordic walking, zniżki i rabaty na wypożyczenie sprzętu sportowego oraz możliwość zakupu biletów
do pobliskich atrakcji.
Oferta Hotelu Buczyński Medical & SPA jest bardzo zróżnicowana, co zapewnia możliwość wyboru usług odpowiadających potrzebom gości. Istnieje też możliwość stworzenia oferty specjalnie dopasowanej do indywidualnych wymagań oraz oczekiwań każdego gościa.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy