najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel City SM Business & SPA / Leśne SPA

Hotel City SM Business & SPA / Leśne SPA
Kraków
30-426, Gajowa 16

kod SMS: TC.SPA.195 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Leśne Spa to miejsce magiczne znajdujące się w Hotelu City SM w wyjątkowym mieście Kraków. Miasto oferuje mnóstwo atrakcji kulturalnych i rozrywkowych.
W Leśnym Spa można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających , odmładzających i relaksujących ale nie tylko. To doskonałe miejsce dla romantyków z bogatą ofertą masaży, rytuałów i pakietów dla par. Wspaniałe miejsce dla przyjaciółek i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest też doskonale przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych.

Oferujemy szeroką gamę pakietów dziennych oraz pobytowych, relaksacyjne seanse w saunie fińskiej, łaźni parowej, kąpiele w jacuzzi lub wypoczynek w sali kominkowej. W gabinetach kosmetycznych wykonywane są rytuały o zapachach : czekolady, koziego mleka, winogrona, kawy, wraz z różnego rodzaju masażami np. stemplami ziołowymi, gorącymi kamieniami, pałkami bambusowymi. W specjalnym gabinecie dla par z prywatnym ogrodem i wanną z hydromasażem wykonywane są zabiegi dla par, kąpiele i masaże: Magia Lasu, Czekoladowa Rozkosz, Serce Lasu, oraz specjalnie opracowane pakiety takie jak „Leśny Spacer”, ”Leśne Gody”, „Leśny Relaks”. Ofertę uzupełniają odprężające kąpiele: w piwie, w kozim mleku, płatkach róż oraz szeroki zestaw zabiegów kosmetycznych, m.in. w kapsule Spa Flamingo Antyaging, z nowoczesnym systemem przeciwstarzeniowym EFFECT LIGHT. W Leśnym SPA wykorzystywane są produkty firm: Organique, Secret Soap, Anny Lotan oraz Sesderma. Zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą skorzystać z kameralnego basenu z przeciwfalą (bieżni pływackiej), oraz z sali mini-fitness. W porze letniej proponujemy aktywności ruchowo poznawcze - zwiedzanie Krakowa na rowerze, poznawanie parków Krakowa. Gościom hotelu oferujemy pomoc w organizacji biletów do teatru, opery czy muzeum. W restauracji hotelowej serwowane są dania kuchni staropolskiej i europejskiej. Obiekt posiada ogródek letni z kominkiem grillowym oraz sale bankietową.

Hotel City SM położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa wśród zieleni, w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych .To idealne miejsce dla tych którzy pragną przyjemność pobytu w historycznym mieście Kraków połączyć z regeneracją sił , odnową ciała i ducha. Oferujemy nowoczesne i eleganckie pokoje wraz ze specjalnymi udogodnieniami dla najmłodszych, smaczną zdrową kuchnię, Naszym klientom zapewniamy bezpieczny bezpłatny parking. Hotel City SM- Leśne SPA to wSPAniałe miejsce. Już w pierwszym roku działalności Spa, obiekt otrzymał drugie miejsce w Polsce w konkursie wSPAniałe Spa na Najlepszy Ośrodek Biologiczny w Polsce.
O najwyższej jakości usług świadczy również rekomendacja miesięcznika „Uroda”.

Wyrusz z nami w wSPAniałą leśną przygodę , w głąb siebie w stronę relaksu i piękna. W Leśnym Spa zatrzymuje się czas, wydobywa piękno duszy i ciała.

Hotel City SM
tel.: +48 12 266 60 21
fax.: +48 12 268 18 86
tel. kom.: 604 420 282
reservation@hotelcity.pl
www.hotelcity.pl

Leśne SPA
Kraków (Borek Fałęcki),
ul. Gajowa 16
tel. 12 266 60 26
codziennie od 10.00 do 22.00
lesnespa@lesnespa.pl
www.lesnespa.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy