najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Dębowy Biowellness & SPA

Hotel Dębowy Biowellness & SPA
Bielawa
58-260, ul. Korczaka 4

kod SMS: SPA.216 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
O DĘBOWY HOTEL | EVENT | SPA
Hotel | Event | SPA to kompleks historycznych budynków, otoczonych 10-hektarowym, zabytkowym parkiem, położony u podnóża Gór Sowich, w południowej części województwa dolnośląskiego. Ci, którzy chcą w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku miasta bez konieczności wyruszania w długą i nużącą podróż, mogą wybrać na swoją urlopową destynację właśnie mieszczący się godzinę drogi od Wrocławia Dębowy.

MIODOWE SPA
W Dębowym znajduje się pierwsze na Dolnym Śląsku SPA czerpiące z Apiterapii - dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, która opiera się na leczeniu schorzeń produktami pszczelimi. Jako że region znany jest z produkcji najczystszego i wyjątkowo bogatego w składniki mineralne miodu, zabiegi w senseSPA oparte są właśnie na tym cennym, „złotym” produkcie.

Zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem nie tylko produktów pszczelich, ale także dobroczynnych glinek, soli, czekolady, mleka czy ziół zostały połączone z sauną, co wpływa zbawiennie zarówno na ciało, jak i na zmysły. SPA zostało podzielone na kilka funkcjonalnych stref. Apitarium to wyjątkowa łaźnia, gdzie wykonywane są odżywcze okłady i peelingi, kąpiele parowe z aromaterapią oraz kąpiele stóp. W salonie TOUCHSense wykonywane są relaksujące masaże oraz pielęgnacyjne zabiegi na twarz i ciało. AQUAsense to strefa kąpieli i regeneracji po zabiegach i saunie. Świetnym uzupełnieniem jest Apiteka - strefa warsztatów, szkoleń i degustacji.

RELAKS W BIOBASENIE
Niewątpliwą atrakcją jest oddana do użytku w maju 2017 r. zewnętrzna strefa biowellness z jedynym w regionie biostawem, czyli naturalnym basenem kąpielowym, wykorzystującym do samooczyszczania się procesy mechaniczno - biologiczne, w którym stale utrzymywana jest wysoka jakość wody. W biostawie można zażywać kąpieli, a później odpoczywać na specjalnym tarasie, w otoczeniu zieleni. Basen czynny jest przez cały rok. Dodatkowo w pałacowym parku znajduje się Apiforium – gdzie znajdziemy tradycyjną saunę, inspirowaną ruską banią, wykonaną z naturalnego drewna, z miejscem do saunowania, w której odbywać się będą najróżniejsze rytuały - od tych wzmacniających odporność, przez poprawiające humor i redukujące stres, po masaże witkami brzozowymi.

ZAJĘCIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Dębowy oferuje szereg aktywności, z których Goście mogą skorzystać podczas pobytu warsztaty kosmetyczne o zasadowej pielęgnacji skóry, zajęcia z dietetykiem, degustacje wina i miodów pitnych oraz wspólne zdrowe gotowanie. Aktywności integracyjne to między innymi autorskie rytuały w zewnętrznej strefie saunowej, wieczory tematyczne czy koncerty plenerowe. Wyjątkową usługą oferowaną przez Dębowy jest np. Serwis Dobrego Snu, który obejmuje między innymi specjalne „nasenne” potrawy i napoje czy odpowiednio dobrane wyciszające zabiegi w SPA. Goście mogą nawet skomponować pakiety produktów i akcesoriów wspomagających zasypianie, mając do wyboru aromatyczne świece, odpowiednią lekturę, zatyczki do uszu czy płytę z kojącą muzyką. Dla osób, które lubią spędzać czas podczas wyśmienitego jedzenia, Hotel oferuje pyszne dania kuchni regionalnej w Restauracji Ogrodowej.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy