najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA****

Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA****
Jastarnia
84-140, Kościuszki 2a

kod SMS: SPA.259 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Dom Zdrojowy

Położony w Jastarni Dom Zdrojowy znajduje się przy pięknej, piaszczystej plaży, w otoczeniu lasu. Hotel wyróżnia się niebanalną architekturą, wyśmienita kuchnią i rodzinną atmosferą.

Dom Zdrojowy położony jest na Półwyspie Helskim, między Bałtykiem i malowniczą zatoką. Obiekt znajduje się zaledwie 50 metrów od plaży.

W części hotelowej Dom Zdrojowy oferuje komfortowe, przytulne, klimatyzowane pokoje o różnej wielkości – pokoje jednoosobowe, pokoje Economy, pokoje Family Size oraz pokoje Plus. Dzięki ich zróżnicowanej powierzchni na komfortowy pobyt mogą liczyć zarówno pary wybierające się na romantyczny weekend, jak rodziny z dziećmi podczas wczasów nad morzem.

Dużym atutem hotelu jest klimatyzowana dwupoziomowa restauracja Czwarte Piętro, która serwuje dania kuchni europejskiej z regionalnymi akcentami. Z tarasu rozciąga się widok na Zatokę Pucką oraz sosnowy, nadmorski las. Wieczorami uroku dodaje światło z pobliskiej latarni morskiej. W Restauracji Czwarte Piętro można spróbować dań a’la carte, delektować się specjałami naszych cukierników przy pysznej, świeżo mielonej kawie lub spędzić miły wieczór z kieliszkiem wina.

W Domu Zdrojowym znajduje się 5 sal konferencyjnych z nowoczesnym wyposażeniem technicznym. Konferencja na Półwyspie to możliwość połączenia celów biznesowych z integracją, pracy i odpoczynku oraz regeneracji w otoczeniu pięknej przyrody i morza.

Strefa rekreacyjna hotelu gwarantuje relaks zarówno dla dorosłych, jak i młodszych Gości. Znajdują się tutaj leżanki do wypoczynku nad basenem oraz atrakcje dla dzieci. Strefa rekreacyjna składa się z basenu o długości 20 m, szerokości od 5 do 7 m i głębokości 140 cm. Dla najmłodszych przygotowaliśmy brodzik o głębokości 40 cm, a dla spragnionych prawdziwego relaksu – dwa wygodne jacuzzi. Szeroki wachlarz usług pozwoli natomiast na odpowiedni dobór zabiegów dostosowywanych indywidualnie do potrzeb klienta. W ofercie SPA znajdują się m.in. zabiegi ujędrniające, dotleniające i liftingująco-rozświetlające.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy