najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Krasicki**** History & SPA

Hotel Krasicki**** History & SPA
Lidzbark Warmiński
11-100, Pl.Zamkowy 1/7

kod SMS: SPA.174 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
HOTEL KRASICKI**** - GOŚCI OD WIEKÓW
Miejsce i położenie:
Lidzbark Warmiński, poprzez położenie i wyjątkowy charakter, nazywany Perłą Warmii. Jego najważniejszy zabytek Zamek Biskupów i Przedzamcze, zyskał miano Wawelu Północy. Dzisiaj w Zamku mieści się Muzeum, natomiast Przedzamcze zostało zaadaptowane na Hotel. Hasło przyświecające Hotelowi – „Gości od wieków”, najlepiej oddaje ducha i charakter tego miejsca. Tu wszak rezydowali wybitni Polacy i dostojni goście.

O Hotelu
Hotel Krasicki zadziwia Gości oryginalnym połączeniem stylów, od gotyku po barok oraz wyeksponowanymi zabytkami. Oferuje 250 miejsc noclegowych w 122 pokojach w części gotyckiej lub barokowej. Apartamenty oraz pokoje o podwyższonym standardzie stanowią obraz barokowej sztuki użytkowej. Inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta o najwyższej jakości produkty autorska kuchnia Krzysztofa Mazurka, łączy tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne. Oddaje istotę miejsca, ale i zahacza o wszystkie strony świata. Ubrana w sezonowe warzywa i owoce, daruje niezapomniane doznania, czekające na Gości w eleganckich wnętrzach Restauracji, klimatycznych podziemiach Klubu Basztowa oraz Lobby Barze.

O wypoczynku i rozrywce
Hotel Krasicki stanowi idealne miejsce wypoczynku. Park Krajobrazowy Doliny rzeki Symsarny, rzeka Łyna, piękne okoliczne jeziora, szlak Green Velo i mnogość zabytków Lidzbarka Warmińskiego to idealny wypoczynek zarówno dla aktywnych, jak i miłośników historii. W samym Hotelu czeka SPA Św. Katarzyny ze Strefą Wellness, które oferują cały wachlarz zabiegów opartych o specjalne procedury. Popołudnia Goście chętnie spędzają w Bibliotece–miejscu sprzyjającemu wypoczynkowi i poszerzaniu horyzontów. Na wieczory zapraszamy do Klubu Basztowa, gdzie posmakować można wyjątkowego wina house X.B.W., a DJ serwuje przy tym dobra muzykę. Miłośnicy nauki mogą wziąć udział w spotkaniach astronomem, które odbywają się w hotelowym obserwatorium. Przy Hotelu znajduje się przystań na rzece Łynie, z której odpływają gondole. Dzięki spacerowym rejsom w górę rzeki, można podziwiać jej meandry oraz żeremie bobrów, które licznie zasiedliły Łynę. Sportowcy amatorzy z pewnością skorzystają z wypożyczalni kajaków lub rowerów, udając się na całodniową wycieczkę szlakiem wodnym lub rowerowym – jednymi z najpiękniejszych i najdłuższych w regionie. Rodzinom z dziećmi oferujemy atrakcyjne zajęcia w Mini Klubie, prowadzone przez wykwalifikowanego animatora oraz ciekawy program animacyjny podczas ofert specjalnych i świątecznych. Mile widziane w Hotelu Krasicki są czworonogi.

Konferencje i eventy
Łączenie wypoczynku z pracą to specjalność Hotelu Krasicki. Siedem doskonale wyposażonych sal konferencyjnych z profesjonalną obsługą. Możliwość zorganizowania bankietu zasiadanego, do 250 osób, który stanowić może wyjątkowo eleganckie zwieńczenie konferencji lub sympozjum, mnogość atrakcji, które kontrahenci wykorzystują jako team building dla pracowników swoich Firm, sprawia, że Hotel Krasicki stanowi idealne miejsce na firmowe spotkania.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy