najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Chlewiska
26-510, Czachowskiego 56

kod SMS: TC.SPA.115 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
tel.:+48 48 628 70 61, 607 195 315, www.manorhouse.pl
ul. Czachowskiego 56, 26-510 CHLEWISKA koło Szydłowca


Urokliwy hotel Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach - łączy wspaniałą, polską historię ze współczesnym luksusem i dobrymi energiami natury. Ich siła jest tak duża (dochodzi do 30 000 j. Bovisa), że miejsce jest nazywane Polskim Centrum Biowitalności. Jest to także najlepsze od lat holistyczne SPA w Polsce, prawdziwa enklawa dla dorosłych, przyjazna weganom i alergikom.

Luksusowy kompleks hotelowy obejmuje pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów i czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera z restauracją serwującą tradycyjną polską kuchnię oraz menu wegańskie i autorską Dietę Życia oraz w Termach Zamkowych ze strefą SPA&Wellness, którą tworzą: Gabinety Bioodnowy, jedyna w swoim rodzaju Komnata Biowitalności, Łaźnie Rzymskie słynące z seansów w płótnach, ceremonii i rytuałów saunowych, w tym weekendowego nocnego saunowania oraz bezchlorowy basen z idealną dla skóry wrażliwej, plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. W Biowitalnym SPA stawia się na naturalne metody i oryginalne terapie energetyczne, a program odmładzający Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia® pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie. Znakomite efekty anty-agingowe stosowanych metod utrzymują się długi czas.

Na każdym kroku czuć tu holistyczną aurę, a o gości dba się na poziomie, ciała, ducha i umysłu. Wyjątkowym przeżyciem są rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA – niezwykłym SPA pod gołym niebem, koncerty na gongi i misy tybetańskie, muzyka solfeżowa o prozdrowotnych częstotliwościach oraz kąpiele ofuro w głębokich wannach, również dla dwojga. W klimatycznych wnętrzach łatwo przychodzi zdrowy sen, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Dawną ziemiańską rezydencję – jedną z najstarszych w Polsce, z historią sięgającą XII w. - otacza 10-hektarowy, zabytkowy park z przepięknym, 300-letnim drzewostanem i pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Ogrodem Medytacji, który kryje Kamienny Krąg Mocy, spiralę energetyczną, Piramidę Horusa i Ogród Zen – kopię tego z Kioto. Obiekt posiada również własną stajnię koni.

Manor House SPA to prawdziwa oaza spokoju z dala od miasta, gdzie łatwo przychodzi zdrowy sen i upragnione odprężenie. Luksusowe pokoje o niepowtarzalnych, stylowych wnętrzach, romantyczne zakątki, bliskość pięknej przyrody i pozytywnych sił natury - wszystko to sprzyja błogiemu relaksowi, przywróceniu harmonii i wewnętrznej równowagi, a także wzmocnieniu sił witalnych. Każda chwila spędzona w tym magicznym miejscu, tak hojnie obdarowanym przez naturę dobrą energią, jest dobroczynna dla organizmu.

www.manorhouse.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy