najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
Chlewiska
26-510, Czachowskiego 56

kod SMS: TC.SPA.115 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
tel.:(48) 628 70 61, 607 195 315, www.manorhouse.pl
ul. Czachowskiego 56, 26-510 CHLEWISKA koło Szydłowca


Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** łączy wspaniałą, polską historię sięgającą XII w - to jedna z najstarszych rezydencji szlacheckich w Polsce - ze współczesnym luksusem i dobrymi energiami natury. Ich siła jest tak duża (dochodzi do 30 000 j. Bovisa), że miejsce jest nazywane Polskim Centrum Biowitalności. Jest to także najlepsze od lat holistyczne SPA w Polsce i prawdziwa enklawa dla dorosłych (dla Gości powyżej 12 roku życia), przyjazna weganom i alergikom. Dodatkowym atutem jest urokliwe położenie z dala od pośpiechu i smogu miasta, w bliskości przyrody i z dobrym dojazdem (niedaleko trasy Warszawa-Kraków).

Na luksusowy kompleks składa się pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów i czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera z restauracją serwującą tradycyjną polską kuchnię, menu wegańskie i autorską Dietę Życia oraz w Termach Zamkowych ze strefą SPA&Wellness, którą tworzą: Gabinety Bioodnowy, Komnata Biowitalności, Łaźnie Rzymskie słynące z ceremonii i rytuałów saunowych, w tym weekendowego nocnego saunowania oraz bezchlorowy basen z ożywioną wodą, która pielęgnuje skórę. W Biowitalnym SPA stawia się na naturalne metody i oryginalne terapie energetyczne. Innowacyjny program odmładzający Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia®, który pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie, został przypieczętowany tytułem najlepsze polskie Health& Anty-Aging SPA w 2018 roku.

Zgodnie z holistyczną filozofią o Gości dba się tu na poziomie, ciała, ducha i umysłu. Wyjątkowym przeżyciem są rytuały zdrowia pod gołym niebem w Witalnej Wiosce® SPA, koncerty na gongi i misy tybetańskie, muzyka solfeżowa o prozdrowotnych częstotliwościach oraz kąpiele ofuro w głębokich wannach, również w wersji dla dwojga w wannach Duo Ofuro by Manor House. W klimatycznych wnętrzach łatwo przychodzi zdrowy sen i upragnione odprężenie, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Całość otacza 10-hektarowy, zabytkowy park z przepięknym, 300-letnim drzewostanem, pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Ogrodem Medytacji, który kryje Kamienny Krąg Mocy, spiralę energetyczną, Piramidę Horusa i Ogród Zen. Obiekt posiada również własną stajnię koni.

Manor House SPA to prawdziwa oaza ciszy i spokoju, idealna na romantyczne pobyty. Piękno przyrody i pozytywne siły natury sprzyjają błogiemu relaksowi, przywróceniu harmonii i wewnętrznej równowagi, a także wzmocnieniu sił witalnych. Każda chwila spędzona w tym magicznym miejscu, tak hojnie obdarowanym przez naturę dobrą energią, jest dobroczynna dla organizmu.

www.manorhouse.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy