najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Mikołajki Conference & SPA

Hotel Mikołajki Conference & SPA
Mikołajki
11-730, Spacerowa 11

kod SMS: SPA.220 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Mikołajki***** – kwintesencja luksusu na wyspie

O hotelu
Hotel Mikołajki***** to pięciogwiazdkowy ekskluzywny obiekt wypoczynkowy na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, z bogatą, elastyczną ofertą dla biznesu i gości indywidualnych. Wielokrotnie nagradzana restauracja, profesjonalna oferta SPA & Wellness Decus Aquae, designerskie wnętrze w najwyższym standardzie, przestronne sale konferencyjne i bankietowe, prywatna przystań jachtowa i unikatowe położenie nad Jeziorem Mikołajskim to najważniejsze obok najlepszej jakości usług wyróżniki Hotelu. Wnętrze mieści 21 luksusowych apartamentów i 79 pokoi hotelowych. W ofercie dostępne są liczne pakiety stałe i okolicznościowe – w tym organizacja imprez integracyjnych, wesel i przyjęć do 300 gości. Do dyspozycji gości są trzy luksusowe punkty gastronomiczne - Restauracja a’la carte New Island, Restauracja Yachtova oraz Klub After Dark.
Od 2016 r. Hotel Mikołajki***** posiada szklany tunel, który łączy ze sobą część recepcyjno-restauracyjna z hotelowo-apartamentową, co zdecydowanie wpłynęło na podniesienie komfortu pobytu gości. Hotel Mikołajki zarządzany jest przez Dobry Hotel.

Kuchnia pełna smaków
Kuchnię w Hotelu Mikołajki***** reprezentuje doświadczony zespół ekspertów kulinarnych na czele z doświadczonym szefem kuchni. Wyszukane trunki oraz szeroki wybór dań stanowi połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych, międzynarodowych trendów i wyłącznie świeżych składników – naturalnego bogactwa Mazur. Restauracja a’la carte New Island to na co dzień arena talentów nagradzanych mistrzów kuchni. Wystrój restauracji to nawiązania do wykwintnego stylu angielskiego, czyli skórzane kanapy, stół do gry w brydża i szachy, nastrojowy blask eko-kominka i szum fal, a nieopodal miejsce na odrobinę szaleństwa w Klubie After Dark.

Coś dla biznesu
Hotel Mikołajki***** jest idealnym miejscem na spotkania firmowe, konferencje i eventy biznesowe. Odprężająca aura i pełna elastyczność, zarówno przestrzeni, jak i oferty biznesowej. Goście, którzy chcą połączyć czas poświęcony na pracę z wypoczynkiem mają do dyspozycji trzy przestronne, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, połączone innowacyjnym systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości adaptacji wnętrza na nawet najbardziej wymagający event branżowy.

SPA & Wellness Decus Aquae
Przekraczając progi SPA & Wellness Decus Aquae w Hotelu Mikołajki*****, wstępujemy do świata harmonii. Na powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych znajdują się gabinety, w których doświadczona kadra ekspertów przeprowadza niepowtarzalne rytuały z najdalszych zakątków świata. Łaźnie i kompleks saun gwarantują codziennie inne doświadczenie dla zmysłów. Strefa Rekreacji oferuje natomiast odprężające masaże wodne, łaźnię parową i jacuzzi ze spektakularnym widokiem na Jezioro Mikołajskie.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy