najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Quadrille Relais & Châteaux*****

Hotel Quadrille Relais & Châteaux*****
Gdynia
81-547, ul. Folwarczna 2

kod SMS: SPA.254 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Quadrille Relais & Châteaux*****

Quadrille to kompleks parkowo-pałacowy z XVIII wieku rozbudowy o nowoczesną Oficynę.
Obydwa budynki połączone są podziemnym korytarzem oraz strefą Spa & Wellness oraz basenem. Całość otacza malowniczy dwuhektarowy park z zabytkowym drzewostanem i stawem.

Ten pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie, blisko centrum Gdyni i Sopotu, a jednocześnie w pewnym odosobnieniu Jednie 20-minutowy spacer dzieli Quadrille od plaży i morza.
Obiekt komfortowo pomieści do 59 osób w eleganckich wnętrzach odrestaurowanych ze smakiem, znajomością najnowszych trendów, ale i poszanowaniem tradycji. Dobrze odnajdą się tu miłośnicy sztuki, designu, literatury oraz ciszy i spokoju, gdyż cały obiekt przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.

W hotelu mieści się restauracja Biały Królik – uznana za najlepszą w Trójmieście przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault & Millau. Szefowie, Marcin Popielarz oraz Rafał Koziorzemski proponują kuchnię regionalną w autorskim wydaniu, bazującą na sezonowych produktach od lokalnych dostawców. Ich specjalność to zaskakujące menu degustacyjne dostępne w wersji klasycznej oraz wegańskiej. Restauracja dzieli się na trzy sale, które wygodnie pomieszczą do 110 osób. W sezonie działa także malowniczy ogródek z fontanną, a przez cały rok - klimatyczny Pub 10/6.

Najlepsze odprężenie zapewnia Spa Quadrille oferujące szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych i high-tech (Zaffiro, Vectus, Med2Contour, Endermologia, Hydrafacial) oraz terapie niestandardowe jak masaż dźwiękiem czy koncerty relaksacyjne na misach i gongach tybetańskich. Kameralna strefa wodna to basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa oraz słoneczna łąka. Flagowe pakiety pobytowe obiektu takie jak Spa dla Dwojga i Pakiet Bursztynowy, opierają się na zabiegach połączonych z relaksującym wypoczynkiem w hotelu bez dzieci oraz wspaniałą ofertą gastronomiczną Białego Królika.

Hotel przynależy od prestiżowego stowarzyszenia Relais & Châteaux zrzeszającego blisko 600 wyjątkowych miejsc na całym świecie. Ich wspólny mianownik to przede wszystkim zapewnianie czegoś więcej niż sam pobyt – wyjątkowego doświadczenia opartego o lokalną historię, kulturę, kulinaria i gościnność.

Całość koncepcji Quadrille spaja subtelnie zaznaczony motyw przewodni Alicji w Krainie Czarów. To zaproszenie do wejścia w niezwykły świat zgodnie z mottem hotelu „Experience the Wonderland”.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy