najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Royal Baltic 4* Luxury Boutique

Hotel Royal Baltic 4* Luxury Boutique
Ustka
76-270, Wczasowa 26

kod SMS: SPA.127 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
NAJLEPSZE NADMORSKIE SPA 2019
WYRÓŻNIENIE NAJLEPSZE BEAUTY SPA 2019
WYRÓŻNIENIE NAJLEPSZE HOLISTYCZNE SPA 2019
Egzotyczna podróż do świata Spa. Gdzie ciało i umysł oddają się prawdziwemu odprężeniu.

Każdy czasem lubi poczuć się jak Król i nawet jeśli do tego nie przyznajesz się
głośno, szczypta luksusu z pewnością poprawia Twoje samopoczucie. Hotel Royal Baltic 4*Luxury Boutique znajdziecie 150 m od morza i przepięknej plaży, w pachnącym sosnowym lesie. Niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera, przestronne igustowne wnętrza, wyśmienita kuchnia oraz starannie dobrane zabiegi Spa gwarantują Wam prawdziwy relaks. W hotelowym pokoju znajdziecie wszelkie udogodnienia – począwszy od komfortowej łazienki, telewizora, minibarku, a na internecie skończywszy.
Dzień przywitacie pysznym śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego. Doskonałe potrawy najwyższej jakości dadzą Wam energię na cały dzień. Obiad czy kolacja również wprawią Was w kulinarny zachwyt! Świeże bałtyckie ryby kuszą smakiem i zaskakują delikatnością. Każde danie to prawdziwa orgia smaku. Tych smaków nigdy nie zapomnisz. Bliskość morza sprawia, że szum fal dociera do eleganckiego hotelu SPA, a Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem na las oraz powiewem morskiej bryzy zarówno podczas śniadania jak i kolacji przy zachodzie słońca w klimatycznej restauracji.
A teraz pełna magii Strefa Wellness & Spa, w której możesz do woli korzystać z basenu z przeciwprądem, masażem karku i chromoterapią. Czekają Was też liczne seanse w saunach oraz seans w jacuzzi pod gwiaździstym niebem... Zabiegi na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków PEVONIA BOTANICA, REPECHAGE, ACADEMIE oraz AROMATHERAPY ASSOCIATES LONDON gwarantują dbałość o dobrą kondycję i piękno ciała. Niezwykłe rytuały piękna: twarzy, dłoni i stóp oraz całego ciała, cudowne kąpiele, zabiegi na ciepłym, kamiennym łóżku w połączeniu z aromatami świata, koloroterapią i nastrojową muzyką to prawdziwa uczta dla twoich zmysłów. Dla Niej, dla Niego, dla Dwojga, dla każdego kto chciałby poczuć się podwójnie wyjątkowo, masaże z Krainy Relaksu, Piękności oraz Lecznicze wprowadzą Was
w stan ukojenia, głębokiego odprężenia, i poczucia niezwykłego zadowolenia.
Hotel w najważniejszych konkursach i plebiscytach w kategorii WELLNESS & SPA zdobywa zaszczytne wysokie miejsca. Uhonorowany jest szeregiem prestiżowych nagród i wyróżnień, z których szczególnie cenne są te, w których ostateczny głos mają nasi Goście.
A w okolicy... Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziecie mieli ochoty opuszczać hotelu. Warto jednak wykorzystać pobyt i wybrać się na plażę, zaczerpnąć słońca i morskiej wody oraz udać się na spacer brzegiem morza, zobaczyć rybacki port i urokliwą latarnię morską, zasiąść w jednej z kawiarenek na nadmorskiej promenadzie...
Brzmi to jak zaproszenie i nim jest . Doznaj niepoznanych dotąd przyjemności i przeżyj egzotyczną przygodę, w orientalnej Strefie Royal-Spa „ABU-DABI” Hotelu Royal Baltic w Ustce, która na długo zapisze się w Twojej pamięci.
Gdzie wyjątkowość staje się codziennością,
a Wasze marzenia spełniają się...

Hotel Royal Baltic, 76-270 Ustka,
Ul. Wczasowa 26, Tel. +48 59 81 55 281, Fax +48 59 81 55 283,
recepcja@royal-baltic.pl, www.royal-baltic.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy