najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Sielanka nad Pilicą****

Hotel Sielanka nad Pilicą****
Warka
05-660, Łąkowa 1

kod SMS: SPA.253 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Na ponad 100 hektarowym terenie pod Warszawą mieści się czterogwiazdkowy Hotel Sielanka nad Pilicą, ośrodek jeździecki z pełną infrastrukturą oraz kompleks piłkarski obejmujący pełnowymiarowe i treningowe boisko akredytowane przez UEFA.

Hotel Sielanka nad Pilicą to prawdziwa oaza spokoju i komfortu w otoczeniu wspaniałej przyrody. To idealne miejsce dla wszystkich, którym bliska jest filozofia bliskiego kontaktu z naturą, wyciszenia, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia. Ciszę, spokój i sielskie pejzaże zapewnia zielona ściana Puszczy Stromeckiej z jednej strony i malownicza dolina rzeki Pilicy z drugiej. Całość dopełniają piękne lasy, rozległe łąki, stawy z miejscami do wędkowania oraz urocze zakątki - idealne do organizacji pikników i rekreacji na łonie natury.
 
Hotel Sielanka nad Pilicą oferuje także rodzinne weekendy dla rodzin z dziećmi.
Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji!
Wizyta w Sielanka SPA w hotelu Sielanka nad Pilicą dostarczy Ci niezapomnianych przeżyć. Nasze profesjonalne centrum spa i wellness oferuje bogatą gamę zabiegów relaksacyjnych, regeneracyjnych i odmładzających.

Oferujemy zarówno wodne spa z basenem krytym z brodzikiem dla dzieci, obszernym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, natryskami i masażem stóp metodą Kneippa, oraz strefę zabiegową, w której przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Ponadto oferujemy peelingi, maski i okłady błotne, aromaterapię, ajurvedę. Z pośród innych obiektów wyróżnia nasz szeroka gama zabiegów, które Nasi terapeuci przygotowują na świeżo tworząc specjalistyczne receptury oraz zabiegi, posiadamy również zabiegi Vegańskie.

Poszukując relaksu z dala od zgiełku miasta warto wybrać klubowy hotel spa. W ofercie zabiegowej znajdują sie zabiegi dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo przygotowaliśmy zabiegi dla najmłodszych Gości Hotelu.

Dla gości chcących w pełni skorzystać z zabiegów spa i wellness, oferujemy weekend spa, oraz inne pakiety pobytowe SPA. Oferujemy także spa dla większych grup, oraz klientów biznesowych.

Sielanka SPA
- to gabinety zabiegowe z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych, strefa relaksacyjna z obszernym jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, system masażu stóp Kneipp, natrysk wrażeń i leżakownia oraz kryty basen.
- to zewnętrzna strefa SPA Garden z sauną fińską oraz jacuzzi z widokiem na sielankowe łąki.
- to miejsce wyjątkowe, które idealnie dopełnia ofertę Hotelu zarówno dla tych gości, którzy intensywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych jak i tych, którzy aktywnie korzystają z szerokiej oferty wypoczynku na świeżym powietrzu w cudownych plenerach Puszczy Stromeckiej i Doliny  Pilicy.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy