najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel **** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Hotel **** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness
Busko Zdrój
28-100, Bohaterów Warszawy 115

kod SMS: SPA.145 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Designerski, nowoczesny, elegancki, a zarazem magiczny i przytulny. Tu wypoczniesz oraz zrelaksujesz się w nastrojowy SPA, a wykwalifikowani specjaliści zadbają o Twoje zdrowie.
Wykorzystując walory naturalnych źródeł wód siarczkowych, Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. W obiekcie można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii oraz kinezyterapii.
Idealnym dopełnieniem dnia jest relaks w Vitality Medical SPA & Wellness. Na tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zabiegów luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała, czekają markowe kosmetyki. W SPA zadbacie o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego, oddając się błogiej relaksacji. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie naszych terapeutów pozwolą odbudować Państwa kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił.
Hotel jest także jedynym w Polsce certyfikowanym centrum BMS - Biomechanicznej Stymulacji Mięśni. Metoda ta stosowana jest głównie w dysfunkcji układu ruchowego, przyspiesza rehabilitację i poprawia ogólną kondycję organizmu dzięki odpowiedniemu rozgrzaniu mięśni, usprawnieniu przepływu krwi i zwiększeniu metabolizmu.
Podczas pobytu Goście mają możliwość skorzystania z innowacyjnego fińskiego systemu Footbalance. Działanie urządzenia polega na kształtowaniu indywidualnie dla potrzeb i oczekiwań pacjenta wkładek do butów. System działa w oparciu o komputerową analizę budowy stopy i jej funkcjonalności.
W Słonecznym Zdroju znajduje się doceniana w całym kraju Restauracja Ponidzie, której smaki wiążą kuchnię europejską w stylu Fusion z bogactwem produktów regionalnych. Prestiżowy przewodnik „Gault&Millau” uznał ją za najlepszą restaurację w województwie świętokrzyskim, po raz kolejny nadając jej kulinarną złotą czapkę.
W hotelu znajduje się Klub Kalejdoskop oraz Winiarnia. Skorzystać tutaj można z krytego basenu, sauny, jacuzzi, tarasu słonecznego, ogrodu i czytelni. W strefie Wellness znajduje się również tężnia solankowa, która powoduje wytworzenie mikroklimatu, pomagającego w leczeniu chorób układu oddechowego i wzmocnieniu systemu odpornościowego. Dla osób aktywnych polecamy: Cardio Room, kręgielnię, bilard, boule, hale sportową, siłownie zewnętrzną oraz wypożyczalnię rowerów. Najmłodszych zapraszamy do Kids Corner oraz na plac zabaw. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny, monitorowany parking oraz WiFi na terenie całego Hotelu.

Pokoje: 120 (4 apartamenty)
Gabinety: 44
Baseny: 1 (16:8m)
Sale konferencyjne: 3
Marki SPA: Shothys, Skeyndor, Organique, Dermalogica

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness
Ul. Bohaterów Warszawy 115
28-100 Busko Zdrój
tel. +48 41 378 88 00
email: info@slonecznyzdroj.pl
www.slonecznyzdroj.pl
www.slonecznyzdroj.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy