najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Hotel Zamek Ryn****

Hotel Zamek Ryn****
Ryn
11-520, Pl. Wolności 2

kod SMS: SPA.126 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
SPA Księżnej Anny w Hotelu ZAMEK RYN****
W SPA Księżnej Anny kosmetologia XXI wieku połączona jest z tradycją, dzięki której wiedza o pewnych składnikach przetrwała tysiące lat. Zioła, glinki, oleje, olejki eteryczne i sole od dawien dawna były podstawą przyrodolecznictwa, medycyny ludowej czy też medycyny klasztornej. Mieszanki czystych, naturalnych produktów oraz prastarych mądrości dają nam dziś możliwość stosowania wartościowych receptur. To właśnie ta dawna wiedza wyznacza kierunki naszego działania, stanowi podstawy naszej filozofii.
Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

Hotel ZAMEK RYN****
Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, a radosne trele ptaków współgrają z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą, wznosi się Hotel ZAMEK RYN**** - miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność- wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.

Wyjątkowość Zamku
Cechą, która wyróżnia Hotel ZAMEK RYN**** spośród innych obiektów,  jest niezwykle stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń dostępnych dla Gości.  Oprócz pokoi i apartamentów mowa tu także o gotyckiej restauracji REFEKTARZ,  pięknych salach o historycznej nazwie KAPITULARZE a także jedynym w swoim rodzaju Centrum Rekreacyjnym (basen, sauny, jaccuzi), urządzonym w zamkowych podziemiach.  Najbardziej reprezentacyjną salą, jaką posiada Hotel ZAMEK RYN****, jest z całą pewnością olśniewający zadaszony Dziedziniec – miejsce koncertów, spotkań, prezentacji i uroczystych bankietów.

Goście, którzy wybierają pobyt w krzyżackim zamku, decydują się na to ze względu na jego niepowtarzalność i  szczególną atmosferę. Niezwykle istotna jest również lokalizacja Zamku – w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – to znakomita baza wypadowa dla wszystkich gości, którzy z łatwością mogą się stąd dostać do miejsc, gdzie znajdują się znane na całym świecie atrakcje turystyczne.

Więcej na www.zamekryn.pl
Zwiedzanie zamku: www.zamekryn.pl/zwiedzanie
Biesiady Rycerskie: www.zamekryn.pl/biesiady-rycerskie/
SPA: www.zamekryn.pl/spa
Tel. 87 429 70 00
e-mail: hotel@zamekryn.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy