najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Kocierz Hotel & SPA

Kocierz Hotel & SPA
Andrychów
34-120, ul. Beskidzka 206

kod SMS: TC.SPA.213 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Kocierz Hotel & SPA

Kocierz Hotel & SPA położony jest w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego, na szczycie przełęczy. Obiekt w oryginalny sposób łączy nowoczesność i regionalną tradycję. Stylowy hotel, sale restauracyjne, obszerne centrum konferencyjne oraz ekskluzywne i okazałe SPA tworzą imponujący kompleks. To idealne miejsce dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które nie chcą wyrzekać się wygody, doskonałej kuchni i profesjonalnej obsługi.
Przestronne i wygodne pokoje hotelowe tworzą idealne warunki do wypoczynku lub pracy. Na regionalne uczty zaprasza drewniana, góralska „Karczma na Kocierzu”. Do dyspozycji Gości jest również „Baciarska Chata” dwupoziomowa chata z widokiem na panoramę gór. Klub nocny K2, w piwnicznych wnętrzach hotelu, to doskonałe miejsce na relaks i taneczne szaleństwo.
Kocierz Hotel & SPA oferuje najlepsze zabiegi wykonywane z użyciem kosmetyków znanych i cenionych marek – Thalgo, Academie, Aromatherapy, Nova 2 Group.
Na terenie SPA goście hotelowi, a także klienci z zewnątrz mogą korzystać z krytego basenu, jacuzzi oraz zespołu saun – suchej i bio-sauny. SPA dysponuje również nowoczesną aparaturą wykorzystywaną w zabiegach kosmetycznych i odnowie biologicznej, kompleks SPA posiada jedyną na południu Polski leżankę kwarcową MLX QUARTZ z podgrzewanym piaskiem kwarcowym, wanna Trautwein z hydromasażem, dająca możliwość wykonania kąpieli solankowych i relaksacyjnych, kapsuła NeoQi Media z opcją koloroterapii i aromaterapii, specjalistyczny fotel do pedicure.
W menu SPA znalazły się między innymi zabiegi upiększające, pielęgnacyjno-relaksacyjne masaż podciśnieniowy, masaż kamieniami oraz holistyczne zabiegi na twarz i ciało.
Goście mogą poddać się zabiegom w ramach kilku różnorodnych pakietów tematycznych, wśród których znalazły się wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, relaks i pielęgnacja.

Na zwolenników aktywnego wypoczynku czeka tu naturalny Aquapark, parki linowe, odkryte korty tenisowe, basen, wyciągi narciarskie oraz piękne szlaki spacerowe i trasy rowerowe.

Kocierz Hotel & SPA – Jedno miejsce milion wspomnień


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy