najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Kocierz Hotel & SPA

Kocierz Hotel & SPA
Andrychów
34-120, ul. Beskidzka 206

kod SMS: SPA.213 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
W samym sercu Beskidów, 750 m.n.p.m. czeka na Ciebie miejsce wyjątkowe. Nie dociera tutaj smog, nikt nie wie czym są korki na drogach. Energię czerpiemy z bliskości natury, czystego powietrza i niepowtarzalnych widoków.
HOTEL: Komfort i wygoda to podstawa wypoczynku. Przygotowaliśmy dla Ciebie 93 pokoje, z większości których możesz podziwiać górskie widoki, a wystrój i wyposażenie pozwolą Ci się odprężyć i zrelaksować.
KULINARIA: Sercem Kocierz Hotel&SPA jest Karczma. Ciepło ognia z paleniska, góralska muzyka na żywo,menu przygotowane z regionalnych produktów, sprawiają, że klimat jest niezapomniany. Latem zapraszamy na taras, skąd podziwiać możesz panoramę okolicy. Wesele, uroczystości rodzinne, świętowane w gronie przyjaciół? Jesteśmy dla Was!
KLUB K2: Drinki na lokalnych trunkach, świetni DJ-e, koncerty, wieczory ze Stand-Upem, transmisje ważnych wydarzeń sportowych - to tylko próbka naszych możliwości.
SPA KOCIERZ BY THALGO & STREFA WELLNESS: Nasze SPA to miejsce z wyjątkowym klimatem, które zapewnia Gościom odpoczynek, pielęgnację oraz odnowę biologiczną. Dysponujemy basenem z biczami wodnymi i przeciwfalą, jacuzzi, sauną sucha i bio-sauną oraz strefą wypoczynku z leżakami i pięknym widokiem. Specjalnie dobrane zabiegi, pozwalają zregenerować siły i zapewnić ciału pielęgnację, jakiej potrzebuje. Oferta skierowana jest zarówno do Gości hotelowych, jak i do Gości zainteresowanych jedynie ofertą SPA.
ATRAKCJE: Dajemy Ci nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku. Stok narciarski, parki linowe, Plaża Kocierz, korty tenisowe, boisko, plac zabaw, autorskie animacje. Z hotelu blisko też do wielu okolicznych parków rozrywki i atrakcji: Energylandia, Inwałd Park, Zatorland czy Apilandia. Mamy też własną pasiekę! Jesteśmy sercem wydarzeń sportowych m.in:Tour de Pologne, Runmageddon.
BIZNES: Kocierz Hotel&SPA to centrum konferencyjne złożone z czterech sal o wysokim standardzie. Kontrahentom zapewniamy kompletne środowisko pracy, a także niekonwencjonalne rozwiązania.
Kocierz Hotel&SPA, ul. Beskidzka 206,34-120 Andrychów
www.kocierz.pl

Pokoje: 93
Gabinety: 9
Baseny: 1
Sale konferenycjne:4
Sale weselne:4
Marki SPA: Thalgo, Salco au Naturel
Kontakt: ul. Beskidzka 206, Targanice, +48 33 875 06 00, hotel@kocierz.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy