najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Malinowy Zdrój Hotel**** Medical SPA

Malinowy Zdrój Hotel**** Medical SPA
Solec Zdrój
28 - 131, Leśna 7

kod SMS: SPA.137 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel**** Medical Spa Malinowy Zdrój, to pierwszy obiekt należący do grupy Malinowe Hotele. Hotel zlokalizowany jest w Gminie Uzdrowiskowej Solec - Zdrój w woj. świętokrzyskim. To świętokrzyskie spa jako jedyno z nielicznych w regionie posiada najsilniejszą na świecie solankę siarczkową. Nowoczesny i profesjonalnie wyposażony obiekt posiada 105 pokoi w tym apartamenty.

Jako pierwszy w Polsce oferuje zabiegi balneologiczne w postaci kąpieli leczniczych w odpowiednio przygotowanej najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła „Malina”. Woda ta ze względu na swój unikalny skład, potwierdzony badanami i atestem PZH zalecana jest do leczenia i rehabilitacji różnego rodzaju schorzeń.
W hotelu korzystać można z szerokiej oferty usług z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i leczenia schorzeń. Wiodącym działem leczenia jest balneologia. W profesjonalnie wyposażonym Studio Urody wykonywane są zabiegi kosmetyczne z użyciem najlepszych kosmetyków uznanych marek w tym autorskiej linii balneokosmetyków.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy