najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

MASURIA ARTE Dwór & Restauracja & SPA

MASURIA ARTE Dwór & Restauracja & SPA
Kalinowo
19-314, Stacze 24-25

kod SMS: TC.SPA.211 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Masuria Arte Dwór & Restauracja & SPA to luksusowe, butikowe miejsce, położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w okolicach Ełku oraz Augustowa. Posiadłość usytuowana jest nad samym brzegiem kompleksu pięciu jezior. Oferując jedynie 16 apartamentów Masuria Arte gwarantuje spokój. Masuria Arte jest miejscem wyłącznie do dyspozycji gości, co gwarantuje prywatność i ciszę. 
Design: Przestronne i designerskie apartamenty, każdy z wyjątkowym widokiem na jeziora, 
zapewniają luksusowy wypoczynek. Wnętrza wyposażone są w najwyższej jakości 
materiały wykończeniowe z całego świata m.in. Armani, Ralph Lauren, Devon&Devon.
Aleksandra Miecznicka, utalentowana projektantka wnętrz wprowadziła staropolski Dwór w XXIw. Łączy czyste linie i neutralne odcienie, mieszane z uroczym ciepłem i stylem glamour.
Specjalnie dla Masuria Arte kolekcję ubrań stworzył jeden z największych polskich projektantów, Łukasz Jemioł. Kolekcja, będąca elementem linii Basic,  podobnie jak samo miejsce, zaprojektowana została z myślą o bliskości z naturą.
Kuchnia: Restauracja Masuria Arte serwuje dania kuchni regionalnej w nowoczesnej odsłonie. Hasło „z pola na stół” nabiera tu nowego znaczenie, gdyż sezonowe warzywa i owoce pochodzą z ekologicznego ogrodu, znajdującego się  tuż obok restauracji. Pozostałe produkty są również pieczołowicie wybierane od najlepszych, lokalnych dostawców. Wszytsko po to by na talerzu zaskoczyła nas esencja naturalnych smaków. 
SPA: W oddzielnym budynku znajdziemy jasne i piękne SPA. Profesjonalna kadra kosmetologów i fizjoterapeutów proponuje zarówno autorskie zabiegi na bazie naturalnych składników, jak i zabiegi luksusowych marek m.in. Valmont oraz Aromatherapy Associates.
Dla Aktywnych: Do dyspozycji gości jest prywatna łódź Omega, kajaki, rowery wodne oraz terenowe, dwa korty tenisowe, basen oraz salę fitness wyposażoną w sprzęty firmy Techno Gym. Na dzieci czeka również plac zabaw oraz trampolina. 


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy