najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Mineral Hotel**** Malinowy Raj

Mineral Hotel**** Malinowy Raj
Solec Zdrój
28-131, Partyzantów 18 A

kod SMS: SPA.161 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Malinowy Raj Mineral Hotel**** to najnowszy obiekt należący do sieci Malinowe Hotele, pioniera na Polskim rynku Medical SPA i Resort. W Malinowym Raju kultywuje się pierwotną ideę SPA – sanus per aquam, czyli zdrowy przez wodę. Tylko Malinowe Hotele oferują kąpiele siarkowe w najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej ze źródła "Malina".
Hotel znajduje się w Gminie Solec-Zdrój położonej w południowo – wschodniej części województwa świętokrzyskiego, kilkanaście kilometrów od ujścia Nidy do Wisły. Hotel posiada bezpośrednie połączenie z Basenami Mineralnymi gdzie Goście hotelu mogą korzystać z basenów: rekreacyjnego -wyposażonego w nowoczesne urządzenia hydroterapeutyczne: ławki i leżanki masujące, masaże pionowe i gejzer oraz 2 zjeżdżalnie, sezonowego basenu zewnętrznego czynnego w sezonie letnim oraz basenu solankowo-siarczkowego - to pierwszy i jedyny taki basen w Polsce. Najlepszy mineralny i gorący basen wypełniony silnie zmineralizowaną wodą chlorkowo-sodową (solanka) siarczkową, bromkowa, jodkowa, borowa o zawartości aktywnych związków siarki ok. 900 mg/l ze Źródła Malina, która w warunkach naturalnych posiada najwyższe stężenie tych związków na Świecie.
Malinowy Raj to idealne miejsce dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi. Do dyspozycji Gości pozostaje strefa cardio, kompleks saun oraz basenów, organizowane są codzienne zajęcia aktywne z instruktorem. To co wyróżnia Malinowy Raj to niepowtarzalna rodzinna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego gościa. Aby również najmłodszym czas w Malinowym Raju upływał przyjemnie, dla dzieci przygotowano pokój zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw a w połączonym z hotelem kompleksie basenów specjalny basen – brodzik o powierzchni 28,75 m², głębokości od 15 do 30 cm i temperaturze wody 33 – 34 °C oraz dedykowane atrakcje: zjeżdżalnia ,,Słonik”, jeż wodny, maty do pływania, zabawki i przybory wypornościowe do zabawy i oswajania z wodą, siatkówka wodna, koszykówka wodna, bramki do piłki wodnej.
Gwarancją zadowolenia Gości Malinowego Raju są wyśmienite posiłki serwowane przez Szefa Kuchni oraz życzliwa i troskliwa obsługa. Niewątpliwym atutem restauracji jest tradycyjna kuchnia regionalna, polska oraz europejska. Posiłki serwowane w formie bufetu szwedzkiego pozwalają na ułożenie menu wedle własnych upodobań.
Na terenie obiektu znajduje się 200m2 sala konferencyjna z możliwością podziału na dwie mniejsze, wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z zakresu nagłośnienia i oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy